SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Osiagnac cel do 8 lipca

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1918

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 39
Witam wszystkich,

do osiagniecia mam konkretny cel: do 8 lipca mam musze byc w stanie 26 razy podciagnac sie na drazku; nachwytem na szerokosci barków w zwisie prostym do momentu az broda znajdzie sie nad drazkiem. Czystą siłą bez żadnych kombinacji w stylu bujania.

Zaczynam od zupełnego zera, od dawna nie bylem na siłowni ani nie uprawiałem regularnie żadnego sportu. W chwili obecnej nie podciagne sie ani razu. Mam 178 cm wzrostu i waze 85 kg.

Jaki trening i diete proponujecie aby spelnic ten cel?
Moge poswiecic 7 dni w tygodniu i mam dostep do pełnej siłowni.

Z góry dzieki za fachową pomoc

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 28

Waga: 85

Wzrost: 178

Cel treningowy: 26 podciągnieć siłą

Staż treningowy na słowni: 0

Uprawiane inne sporty: brak

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full dostęp do wszelkich zasobów

Dieta: brak

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1114
Stary 26 razy? To gdzie ty chcesz iść do GROMU? W podoficerkach 12 i już jest max punktów. No nic, ale ogólnie to da się zrobić. Ja w miesiąc dobiłem z 0 do 8 jak byłem młodszy i chudy. Teraz grzeje od nowa i w miech i pól od 2 do 6 doszedłem tyle, że ćwiczyłem 1 czasem 2 razy w tygodniu tak na żywioł trochę i do tego jestem ciężki trochę. Da się zrobić grzej z tym Armstrongiem.

Cele nie marzenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2638 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12276
nie jestem wrozka ale szczerze nie uda Ci sie wykonac tego celu. do mozliwe ze dobijesz.

poczytaj ten temat: https://www.sfd.pl/Co_zrobić_żeby_się_wiecej_podciągać_na_drążku_-t524243.html 

I come back...
Prawdziwi rzeźnicy wychodzą z piwnicy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 39
Dzieki za linka. Zasada widze prosta, dolozyc do tego cwiczenia ogolnorozwojowe kilka razy w tyg., wejsc w diete, biegac zeby stracic to 10 kg i zobaczymy co uda sie osiagnac.

Jesli ktos ma jeszcze jakies rady dawajcie, interesuje mnie wszystko co moze pomoc poza szprycowaniem sie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 39
aha nie wklepales cyfry do ilu dobije Twoim zdaniem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2638 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12276
moim zdaniem?? 10-15 razy

I come back...
Prawdziwi rzeźnicy wychodzą z piwnicy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 39
No coz, mam nadzieje ze uda mi sie dac z siebie wiecej ale zobaczymy. Czasu rzeczywiscie pozostalo niewiele.. Znasz moze jakas diete, ktora pasowalaby do tej sytuacji? Cos w stylu polaczenie odchudzania z maksymalnym naciskiem na sile? Jeszcze raz dzieki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2638 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12276
dieta dzial odzywianie. nie mam pojecia normalnie redukcja cwicz podciaganie tylko nie codziennie bo to wcale nie przyspieszy efektu. 26razy podciaganac sie to naprawde bardzo bardzo bardzo duzo.

I come back...
Prawdziwi rzeźnicy wychodzą z piwnicy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2008
czyżbyś chciał zostać strażakiem ? Tam są takie testy
Ja w grudniu podciągałem się 3 razy, obecnie 16 - 18 zależnie od dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 39
Akurat nie strazakiem, a zlonierzem. Jak trenowales?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 244
dołączam się do scara ponieważ ćwicze juz rok na siłowni a podciaganie 3x max :D i teraz mnie naszlo zeby nad tym popracować

Niektórzy niszczą innych aby podbudować siebie. Inni poprostu buduja..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 348 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3124
poszukaj w wyszukiwarce wydaje mi sie ze bylo juz to duzo razy a co do tego czy ci sie uda czy nie to nadal masz szanse 26 to nie jest az taki kosmiczny wynik chociaz od 0 do 26 bedzie trudno ale warto sprobowac spalic jak najwiecej tluszczu i duzo sie podciagac napewno bedziesz musial a dokladnie to nie moge ci podac planu bo nie znam sie na tym

Zmieniony przez - Souljahh w dniu 2010-03-15 00:10:30
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase do oceny

Następny temat

Ann/rekompozycja str.104/redukcja-zdj.str.76

WHEY premium