SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ann/rekompozycja str.104/redukcja-zdj.str.76

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 85825

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 331 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2059
Ładny wynik w punch press wg. mnie a nawet bardzo dobry :)
Nie łam się kobito i zapiperzaj przed siebię ;)
pozdrawiam i zapraszam na swój dziennik w opisie może zaproponujesz coś ciekawego, bo sprzyda mi się każda pomoc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727


Źle się czułam , niskie ciśnienie i tak nic mi się nie chciało robić

------------------------------------------------------------------

TRENING

rowerek stacjonarny : 50 min

------------------------------------------------------------------

DIETA:
1. kurczak,orzechy, warzywa
2. kurczak, orzechy, warzywa
3. jajka, olej lniany, warzywa
4. jabłko
5. kurczak, olej lniany, warzywa
6. serek wiejski, warzywa

-----------------------------------------------------------------

Ania : matura z matematyki jest na takim poziomie ,że śmiech na sali więc dla mnie nie ma różnicy czy jest czy jej nie ma


Fala :
należę do osób , które pod czas stresu , problemów najchętniej by pochłaniały tonę słodyczy ale już wszystko jest w porządku

King : a matura dobrze - tzn w czerwcu się okaże , pozostały mi jeszcze 2 przedmioty i koooniec

Ola w sobotę widzę Cię na siłowni

Obli, Ann i tak właśnie zrobiłam

Łukasz mi też się podoba, jak sobie przypomnę jak kiedyś podniesienie samej sztangi sprawiało mi trudności ja nie żaden trener moja wiedza jest znikoma , a ola tak napisała ze względu na to że uczyłam ja technik na siłowni i zawsze moją motywuję do podnoszenia większych ciężarów


Zmieniony przez - Ann.. w dniu 2010-05-14 11:03:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nic mi się nie chciało robić

50 min aero... Fajne NIC

A tak w ogole ile wy tych przedmiotow na tej"nowej" maturze zdajecie???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Przedmiotów rzeczywiście dużo - rzuca się w oczy.

należę do osób , które pod czas stresu , problemów najchętniej by pochłaniały tonę słodyczy ale już wszystko jest w porządku - wow, Ann ja po Twojej czystej diecie nigdy bym tego nie podejrzewała, myślałam, żę wręcz przeciwnie - że nie lubisz słodkiego, no to w takim razie tym bradziej Cię podziwiam za tak czystą dietę w tak trudnym, stresogennym okresie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
Marta :
pisemne obowiązkowe : polski , angielski, matma
ustne obowiązkowe : polski , angielski
moje dodatkowe przedmioty :biologia, chemia

ja akurat przedmioty dodatkowe zdaje na poziomie rozszerzonym, reszta podstawa.

co do aero - zmusiłam się

Żyrafko uwielbiam słodyczehttps://bundles.sfd.pl/../../buziaki/5.gif[/img] ale dzięki temu dziennikowi , sfd które mnie bardzo motywują kontroluje to wszystko , choć nie zawsze jest łatwo. ale dzięki temu dziennikowi , sfd które mnie bardzo motywują kontroluje to wszystko , choć nie zawsze jest łatwo. ale dzięki temu dziennikowi , sfd które mnie bardzo motywują kontroluje to wszystko , choć nie zawsze jest łatwo. [img]../../buziaki/3.gif" alt="" />
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Ann - ja też się właśiwie teraz zmuszam do takich długotrwałych aero, a wcześniej było tak łatwo - jechałam i jechałam, i mocy nie ubywało.
W takim razie super, że dajesz radę z tymi wstrętnymi słodkościami!!!!
Moja redukcja - no pewnie będzie wydłużona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ann duzo tych przedmiotow Ale przynajmniej egzaminow na studia zdawac nie musisz. Chyba, ze sie myle...?

No i jesli cie to pocieszy... U mnie tez spadek mocy, aero staje sie koszmarem

Zyrafko podziwiam za aero 2x dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Martucca - to nie jest wcale taki wyczyn, jedno robię rano, po śniadaniu, a drugie pod wieczór - idzie pyknąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
Usypiam na stojąco. Wzięłam tabletkę guaranę - fajnie się po niej spało


Marta zgadza się , nie ma już egzaminów na studia. od samej matury zależy czy się dostaniesz.
dziwne jest to że przy treningu siłowym mam siłę ale przy aero brakuje ale pewnie psychika ma na to wpływ

Żyrafko jeśli byłaby chociaż pogoda to pobiegałabym sobie w terenie ale od początku maja codziennie leje i zdana jestem na wykonywania aero w domu bądź na siłowni co zaczyna mnie już dobijać



Zmieniony przez - Ann.. w dniu 2010-05-14 16:26:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 791 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4548
Usypiam na stojąco. Wzięłam tabletkę guaranę - fajnie się po niej spało
Ktoś Ci musi ciśnienie podnieść Jesteś meteopatką?

Wejdź i pociśnij:http://www.sfd.pl/Aga_921/_Walka_z_tluszczem-t552293-s47.html#post10

Bez litości dla fatu :P

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Osiagnac cel do 8 lipca

Następny temat

domowy atlas

WHEY premium