SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W Scenie spam najlepszy mamy, słabych tutaj nie wpuszczamy!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 142404

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
ziumol jak tam wyniki przysiad i MC?
|
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16892
lniany wcale nie jest lepszy od zwykłego, było na potreningu ostatnio

od siebie polecam rzepakowy zamiast oliwy/lnianego - tańszy a chyba nawet lepszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
no kurde ,ale nie czaje jak on mi pomoże zrobić masę jak nie ma w nim białka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
rzepakowy=lubelski i wszystkie podobne chyba. Czyli nieźle. A to nie było, że lniany się do smażenia nie nadaje?

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Ale podbija ci bilans kaloryczny dzięki czemu nie marnujesz białka na dostarczenie energii. Poza tym ma niższy koszt energetyczny przetrawienia go niż białko więc jeszcze więcej kalorii na plus. Jak byś miał na przykład dietę samo białko niby na plus kalorycznie to i tak byś chudł.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
ale w mięsie też są tłuszcze , i niektóre są całkiem kaloryczne ,prędzej bym na symym mięśie przyj**ał niż na samych roślinach

mogę zjeść makaronu w ch** albo ryżu ale jak nie zjem mięsa albo jajek to i tak głodny chodzę

Zmieniony przez - xper w dniu 2013-08-25 22:58:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
No wiadomo, że tak. Ale jak sobie j**niesz trochę tego oleju to tylko pomoże, a walnąć 50 oleju w której masz 500kcal prawie wychodzi duuużo taniej niż zeżreć mięsa za tyle i jest bardziej skoncentrowane, nie wychodzi Ci w "użyciu" i przygotowanie tego jak normalny posiłek.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
i tłuszcze zdrowe podbijasz w diecie, bo zapewne skupiasz się tylko na białku i węglach ( w sumie jak każdy/większość ) nie mądruje się bo sam wbijałem w tłuszcze jak jeszcze diete stosowałem ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
lepiej mi powiedzcie czego nie mam progresu w wyciskaniu na klatę ,a np jeśli chodzi o siłę nóg, pleców (martwy,drążek) rąk progres jest ,tylko ta j**ana klata mi nie idzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
Nie chce zbytnio probowac tej oliwy...jeszcze jak piszecie ze na belty zbiera :DD
poki masy nie robie to sobie odpuszcze :D

Zmieniony przez - SiwYbks w dniu 2013-08-25 23:44:08
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy te metody treningu są odowiednie ?

Następny temat

UFC on Fox 8 live!

WHEY premium