SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W Scenie spam najlepszy mamy, słabych tutaj nie wpuszczamy!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 141701

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Nędzników czytaj. Cholernie ciężka ale bardzo wartościowa książka. Muszę drugi tom zdobyć, od roku mi nie wychodzi.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z mniej znanych Colin Forbes ma pare ciekawych pozycji, takie kryminały/thrillery dużo zwrotów akcji i dynamicnzie ogólnie sie dzieje wszystko, szybko sie czyta. "Niewidzialna broń", "Władza", "Wódz i Przeklęci" - te ostatnią szczególnie polecam fanom WW2 i teorii spiskowych. Naprawde świetna pozycja, i historia z kilku różnych stron opowiedziana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok dzieki,zobacze czy ktorys z tytulow bedzie w bibliotece i zapozycze bo nie mam co czytac ostatnio


Zmieniony przez - zabstyl w dniu 2013-08-09 23:18:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 497 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11708
Raczek widze że Fenixa masz w znajomkach na fb? Jak tam sie nasz ananasek spisuje na treningach ? dzisiaj go spotkałem to taki folloł ap jak cos bedzie kozaczył za mocno to mu przypomnij jak grubasek z żółtych niszczył go lołami na papaju 2 lata temu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Pazura świetny aktor? Typ ZAWSZE gra tak samo, włącza swój automat i jedzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
No to prawda, ale ten swój automat ma dobry. Ale w sumie jak się dobrze zastanowić to rzeczywiście wszystkie role jakie sobie przypominam zagrał podobnie bardzo. Pod tym względem jest wielu aktorów lepszych od niego.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Steven0
kto oglądał tożsamość Bourne'a!? Tylko nie spojlerujcie tylko krótko warto czy nie warto oglądać!?


Warto zdecydowanie, znakomita trylogia. Książki Ludluma średnio pasują do współczesności, więc przemodelowano fabułę, co dało świetny rezultat, zwłaszcza teraz przy tej całej aferze ze Snowdenem - trzecia część to m.in. interesująca wariacja na temat wszechobecnej inwigilacji.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
hehehe w wietnamie dobra akcja, dwóch typków ukrywało się w dżungli 40 lat !! Dalej mysleli ze jest wojna, dopiero teraz ich odkryli po tylu latach ja yebie, dobra beka

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
też coś takiego słyszałem:D nie wiem czy to samo, bo tam chyba jeden typ był. nie wierzył, że wojna się skonczyła itp i dopiero jak jakiś wysoki stopniem wojskowy do niego przyjechał to odpuścił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Arlovski vs Kyle na WSOF 5
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy te metody treningu są odowiednie ?

Następny temat

UFC on Fox 8 live!

WHEY premium