SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W Scenie spam najlepszy mamy, słabych tutaj nie wpuszczamy!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143412

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Dremor zapodaj jakieś fotki rzeźby to pohejtujemy

Ja już robotę skończyłem:-/ Skończyło się na razie, 600zeta zarobione, szef mówi, że na razie tyle i raczej nie będzie miał dla mnie nic. Trza coś szukać, może na dwa tygodnie do Niemiec ruszę dupę to zarobi się duuużo więcej. Ale na razie wolne, w sumie dobrze, bo laska jedna ode mnie się po długim czasie odezwała że tęskni A długo w ogóle nie gadaliśmy bo odj**ała. Do tego za dwa tygodnie jadę do Konia na warsztaty z capo, fajna sprawa tak z paroma osobami od siebie do innych pojechać na wyprawę Ale przydałoby się więcej popracować coby zarobić.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395



Benjamin King 5 dni temu
Penis!! I command you to grow, Penis!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080



Czy Wy w ogóle podnosicie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Ja podnosiłem wczoraj kamienie cięższe od siebie, zrobiłem rekord w MC i przysiadzie Fakt, że to niewiele ogólnie ale jak siłownia i jeszcze mi za to zapłacili W ogóle mi jakoś łapy spuchły

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
już widze jakby u nas chodzić pod pakierniami i do omko-koksów zagadywać czy w ogóle ćwiczą:D

buła na pysk i przekopka by pewnie była
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ano było by bite .. może i kopane ... mocno buch buch w brzuch i blachę na czache
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Też już go montować chcieli. A typo sam też nie jest jakiś wielki

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
ogólnie Ci ludzie pospinani, chyba tylko 2 murzynków tam na luzie było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
no stary, wychodzisz na pompie z siłki, przeglądasz się w każdej szybie wystawowej/szybie auta i podziwiasz swoje bajcepsy spompowane a tym podchodzi i się pyta czy w ogóle ćwiczysz, bo w życiu nie widział takich chudych rąk :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
a to w sumie bym zaj**ał
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy te metody treningu są odowiednie ?

Następny temat

UFC on Fox 8 live!

WHEY premium