SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W Scenie spam najlepszy mamy, słabych tutaj nie wpuszczamy!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 142923

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Steven jesteś taki prymitywny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
rakhu on mnie obraża daj mu bana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
dokładnie, brać to sobie możesz bułgarską dzifkę z krzaków przy drodze. Kobiety takie jak te w/w się kocha, szanuje.....














NOT jakby to na inso napisali, wszystkie służą do rvchania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Steven konfitura! Ja tam bym chodził z taką na spacery, trzymał za rączkę itp















































ta jasne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
z tym banem to była ironia w stosunku do Puara co dziś z rana/południa odj**ał w stosunku do mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Chris Weidman defied the odds by dethroning Anderson Silva and claiming the UFC middleweight championship at UFC 162. If his confidence was high going into that fight, it is even higher as he prepares for their New Year’s Eve rematch at UFC 168.
The main event of UFC 162 was brief, to say the least. It took Weidman less that two rounds to knock Silva out while the Brazilian former-champ stood with his hands down what had become his typical fashion.
Weidman spoke to MMAJunkie.com recently about Silva’s propensity for taunting, saying that he doesn’t expect anything different in the rematch.
“He wouldn’t be so good just putting his hands up and looking like a typical Thai boxer. You know what the guy is going to do more if he’s doing that. He likes to come from different angles [with] his hands down. Trust me, he’s not coming in like you think he’s going to be coming in.
“People say that he’s going to get pissed off, and it’s going to be this whole new Anderson Silva- it’s going to be easier. I’m very happy with the situation, and it’s exactly where I thought I was going to be, and it’s time to prove myself again on the 28 [of December], so I’m excited.”
UFC 168 will take place at the MGM Grand Garden Arena in Las Vegas, Nevada. The card will fill the UFC’s regular New Year’s Eve card, bringing in a huge card co-headlined by the women’s bantamweight championship fight between Miesha Tate and defending champion, Ronda Rousey.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
jaja by były jakby mu drugi raz KO zafundował:D
osobiście kibicuje Andresonowi. Weidman jest dla mnie jakiś taki nijaki i nie pasuje na mistrza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Ja go lubię w ch**. Po prostu, zawsze mu będę kibicował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
ja mu będę kibicował znowu z Andersonem ofc, nawet z Belfortem, ale jakby doszło do jego walki z Hendo/Sonnenem to byłbym za nimi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 497 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11708
jac88
MAniexJSA

Gadałem z Jabim z Treca bo od niego wszystkie odzywki biore jak mi chciał wcisnać mono to jakos wyszedł temat i sie sprawdziło.Obetnij wegle podbij tłuszcze i zobaczysz ze bedzie git.Jak z BF'em u ciebie ?


ok, tak zrobię. Nie liczę ale tak za dużo węgli nie jem, ograniczam do minimum poza posiłkiem przed treningiem, po już też za dużo nie żrę.
BF hmm.... z pół roku temu sprawdzałem to miałem chyba niecałe 14% z tego co dobrze pamiętam. myślę, że za wiele się nie zmieniło od tego czasu.
mówisz, że obwody robisz, tyrasz się nimi na maxa czy tak raczej z umiarem? o ciężar mi chodzi. streczing po silowni robisz?


No to mało wiec tu nie ma problemu.Obciazenie na 12 seri tak żebys z 4-5 obwodów zrobił co nie jeden tren w tyg pizgam 3 obwody maksów
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy te metody treningu są odowiednie ?

Następny temat

UFC on Fox 8 live!

WHEY premium