SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W Scenie spam najlepszy mamy, słabych tutaj nie wpuszczamy!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143406

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
@xper od 19 roku zycia przytrenilem troche
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 292 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1468
Świetna strona dla miłośników MMA
http://www.bobbyrazakmovies.com/ 

I want to roll no-gi with Kyra Gracie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
Dams
good idea - jedziemy forumowo na ufc w koszulkach dragon bala/naruto, będziem mieli hispekt na dzielni


gautan powiedz które anime warte obejrzenia ? przeglądałem troche bleachow itd ... no ale w naruto jakoś się wbiłem, na poczatku było ładnie, składnie, własny pomysł



Tsubasa

ja tak w Anime nie siedze szczerze mowiac.ogladalem kiedys DB,ktory jest legendarny dla wiekszosci ludzi mojego pokolenia,wczesniej Tsubase wlasnie ,no i Naruto czasem pykne w 2h 10 odcinkow,przesuwajac wszystkie wspominki (bo jak pewnie zauwazyles polowa odcinka,to najczesciej fragmenty poprzednich o.O ),no i omijajac fillery,bo to jakies nieporozumienie jest. ale to tylko dlatego,ze czekam na starcie Naruto z Sasuke ,Madara,czy cos w ten desen chociaz wiem,ze manga jest (a w kazdym razie byla) wuchte do przodu,no ale nie mam zamiaru tego czytac,takze ten...

anime znam glownie z opowiesci innych osob,ktore slyszalem,ze polecaja to czy tamto,no i najczesciej powtarzaja sie te same tytuly:

-Bleach
-Death Note (bullet polecal zdaje sie,a wczesniej polecil mu tu ktos inny)
-Samurai champloo
-Grobowiec świetlików (ponoć swietne,ale z gatunku powazniejszych,no i nie dzieli sie na odcinki. w sumie sam musze sprawdzic w wolnej chwili,bo rzekomo wstrzasajace,poruszajace,etc,itd)
-Fullmetal Alchemist

takze te bym proponowal obadac na jakims filmwebie chociaz

a wlasnie,jeszcze w sumie ogladalem "Rycerzy Zodiaku" za dzieciaka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16892
Naruto oglądałem całą pierwszą część, trochę Shippudena i filmy kinowe w międzyczasie

Zaj**iste anime, uczy o wartościach jak DB, ale potem już nie warto oglądać, coraz "potężniejsi" bohaterowie, coraz "potężniejsi" wrogowie, przedłużające się gadaniny, zero logiki, sprzeczności itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
gautan

Tsubasa

ja tak w Anime nie siedze szczerze mowiac.ogladalem kiedys DB,ktory jest legendarny dla wiekszosci ludzi mojego pokolenia,wczesniej Tsubase wlasnie ,no i Naruto czasem pykne w 2h 10 odcinkow,przesuwajac wszystkie wspominki (bo jak pewnie zauwazyles polowa odcinka,to najczesciej fragmenty poprzednich o.O ),no i omijajac fillery,bo to jakies nieporozumienie jest. ale to tylko dlatego,ze czekam na starcie Naruto z Sasuke ,Madara,czy cos w ten desen chociaz wiem,ze manga jest (a w kazdym razie byla) wuchte do przodu,no ale nie mam zamiaru tego czytac,takze ten...

anime znam glownie z opowiesci innych osob,ktore slyszalem,ze polecaja to czy tamto,no i najczesciej powtarzaja sie te same tytuly:

-Bleach
-Death Note (bullet polecal zdaje sie,a wczesniej polecil mu tu ktos inny)
-Samurai champloo
-Grobowiec świetlików (ponoć swietne,ale z gatunku powazniejszych,no i nie dzieli sie na odcinki. w sumie sam musze sprawdzic w wolnej chwili,bo rzekomo wstrzasajace,poruszajace,etc,itd)
-Fullmetal Alchemist

takze te bym proponowal obadac na jakims filmwebie chociaz

a wlasnie,jeszcze w sumie ogladalem "Rycerzy Zodiaku" za dzieciaka


też nie siedzę w anime, dopiero po db spodobało mi się niedawno narutowicz i shaman kings ;d ( ale to 2 dość gimbazowe )

hehe będziesz mile zaskoczony, wojna wraca do wojny ;D trochę akcji, trochę opowiastek, ale idzie do przodu co powinno

bleach, dn może napocznę niedługo, od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie :) sam zdecyduje czy warto

rycerze mnie chyba nie zainteresują:P


btw do tego klipu co dałem - muza jest odpowiednia nie do całego anime, a do przedstawionej akcji :P tu cie mam ;D
heh .. te wejście paina ...

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16892
No i Shaman Kinga to oglądałem jeszcze chyba na Cartoon Network albo Jetixie, nie pamiętam już

Za to opening z SK pamiętam bardzo dobrze, podobał mi się w ch** jak oglądałem:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Ja jeszcze lubiłem na przykład Pokemony, Bey Blade albo You Gi Oh

Zmieniony przez - Puar w dniu 2013-08-23 21:14:58

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16892
To skoro już się tak licytujemy to ja jeszcze B-Daman i Duel Masters (chyba jeszcze z 900 kart mam w domu, ale wszystkie to podróbki z bazaru) grałem z bratem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 497 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11708
Puar
Ja jeszcze lubiłem na przykład Pokemony, Bey Blade albo You Gi Oh

Zmieniony przez - Puar w dniu 2013-08-23 21:14:58


Klasyk.Do tego Teknoman czy jakos tak i ci rycerze zodiaku na rtl

Kolejna nocka w robocie trza cos przyk***ic po miesiecznym detoksie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2679 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221428
Puar
Ja jeszcze lubiłem na przykład Pokemony, Bey Blade albo You Gi Oh

Zmieniony przez - Puar w dniu 2013-08-23 21:14:58

You Gi Oh było zayebiste, no i oczywiscie Tsubasa(później Tsubasa pare lat w przód, tez całkiem ok) Yattamany,Daimos,Gigi La Trottola,Tygrysia Maska,Czarodziejka z Księżyca itp. trochę tego było
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy te metody treningu są odowiednie ?

Następny temat

UFC on Fox 8 live!

WHEY premium