SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W Scenie spam najlepszy mamy, słabych tutaj nie wpuszczamy!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 142407

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
początek najlepszy

dalej ch**nia :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
ja jestem jak czak norris na siłce. robie masę od razu z rzeźbą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
cos sie skopalooo z edycja,dzialaaa czy nie dziala to sfd? o.O

Zmieniony przez - gautan w dniu 2013-08-19 21:11:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi sie w PZN podoba to że blisko wszędzie z każdego miejsca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
w PZPN?

ja cenie Wrocław,ktory w sumie czesto jest okreslany jako miasto bardzo podobne do Poznania,no i to sie potwierdza w tym,co mowia sami poznaniacy i wroclawianie,z ktorymi mialem stycznosc.

pewnie polubilbym tez Krakow,bo to ladne miasto i chyba fajnie sie tam zyje pod warunkiem,ze nie obnosisz sie z miloscia do Wisly lub Cracovii,bo to sie moze roznie skonczyc a wlasciwie nie roznie,tylko maczeta.

w Warszawie tez mi sie podobalo,ale bylem tam,az 2 dni i w zasadzie zwiedzalem glownie centrum i glownie noca,takze znam od podszewki to miasto i chuya sie znam podejrzewam

no i Barcelona jest spoko,ale to juz kawalek za Zielona Gora,wiec mialbym za daleko do pracy raczej ;/ a szkoda!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
ja we wro mieszkałem 1,5 rok ale nie pozwiedzałem, za dużo. jak jechałem w strone rynku czy gdzieś dalej to przeważnie napisgany w tramwaju/autobusie więc nie pooglądałem za dużo
a mieszkałem koło UE a tak chvja coś ciekawego było, jedynie kvtas wrocławia zwany sky towerem
z pkp rzadko korzystałem bom burżuj jest i autem na chatę sobie jeździłem

a w poznaniu to byłem ze 3 razy chyba z tego 2 tylko w kinie, nie pamietam już w jakim. Od zawsze wrocek jakoś bliższy sercu, choć w wlkp mieszkam, na samym skraju ale jednak


Zmieniony przez - jac88 w dniu 2013-08-19 21:35:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
nie no,jak autem,to na bogato



wyspa Słodowa ,czy jakos tak,jest spoko ponoc. no i starowka tez niezla. takie studenckie miasto w kazdym razie,a to zawsze plus. no chyba,ze ktos nie wychodzi z auta,to niewazne..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
Dobrze , ze wyebali im na tej plazy <ok> wielki plus :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
CO to za nagany ja pytam sie

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
słodowa jak najbardziej ok, byłem tam kilka razy. No ale głównie jak przemierzałem miasto to nayebany i dupy a nie zwiedzanie mi w głowie było:P

raz tak napisgany szedłem, zatrzymałem się odlać i się odłączyłem od grupy i się zgubiłem obracam się w około i sobie myśle gdzie ja kvrwa jestem, dobrze ze miałem plny na takse pod chate bo za cholere bym się nie odnalazł.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy te metody treningu są odowiednie ?

Następny temat

UFC on Fox 8 live!

WHEY premium