SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W Scenie spam najlepszy mamy, słabych tutaj nie wpuszczamy!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 142425

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
wątpię żeby Ronda za 2 lata zrezygnowała z MMA jak będzie mistrzynią.. zrezygnuje tylko jak jakąś porządną karierę aktorską zrobi i dostanie więcej niż zarabia w UFC a w to wątpie

Holly Holm tak samo miała by szanse. Taka Rosi Sexton/Jessica Andrade to dostałyby wp****** od każdego fightera z UFC z obojętnie jakiej wagi a Ronda imo by pokonała nie jednego..

@Jac88 to sobie obczaj na youtube filmiki wpisz Ronda Rousey sparring/training albo coś to zobaczysz. Wszyscy ją chwalą, ma 26 lat dopiero - MMA pewnie dopiero 3 rok trenuje.. jestem ciekaw (albo nie widziałem) czemu właśnie nie ma filmików Rondy kulającej się z takimi facetami z jej wagi właśnie hmmm może właśnie nie są tacy pewni siebie jak wy ich Ronda charakter ma ch**owy, ale fighterka z niej świetna.. nawet jeśli Miesha przegra to chciałbym zobaczyć więcej stójki w wykonaniu Rousey albo przynajmniej walkę trwającą minimum 10 minut.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
nie ma takich filmików bo nikt by się nie chciał jej podkładać a jadąc na 100% by dostała wpjerdol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Ja widziałem jedną albo dwie walki bab w UFC to tragedia była w stójce, takie drewniaki, że przy nich Werdum to mistrz gracji ruchów I to niby kobiety. Ale na przykład laska Pata Barry'ego, Rose Namajunas co walczy w Invicta poddała typiarę latającą balachą Ogólnie chyba poza najściślejszą czołówką baby w UFC są kiepskie i więcej dobrych walczy w Invicta.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 497 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11708
Moja dupeczka bedzie ring gerl na jakiejs gali czerwonych bedzie zawiść


ps:Raczek widujesz Dowde na treningach ? Bo Daniel podobno ze sporych schodów ostatnio spadł

Zmieniony przez - MAniexJSA w dniu 2013-08-28 04:34:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Sztiven na banicji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Hahaha, ciekawe za co.

Maniek, znaczy co, u jakichś komuchów czy jaki ciul?

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Ale melanż odyebalem we Wroclawiu

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
opowiadaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Jakieś zniszczenia itp?

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy te metody treningu są odowiednie ?

Następny temat

UFC on Fox 8 live!

WHEY premium