SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W Scenie spam najlepszy mamy, słabych tutaj nie wpuszczamy!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 142431

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
mnie kiedyś pokonało 150 czy tam 160kg, mam nawet filmik
kumpel mnie tak asekurował że obydwoje na glebie skończyliśmy i mu sztanga po piszczelach zjechała xD

btw co do lola, zrobiłem uninstal. wiecie dlaczego? dlatego KVRWA MAĆ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Mortred
To na nogi, a co gdyby 120kg na klate przywaliło+ brak asekuracji


zrzuciłbyś na bok jakoś raczej + raczej byś 1 powtórzenia nie maxował na klatę sam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 657 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130332
jac88 i tak zainstalujesz ponownie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
mnie przysiad na szczęście nigdy nie przygniótł - przecież jakby przysiad przygniótł i ktoś by poleciał do przodu ze sztangą to nie chce myśleć co by się stało a do tyłu to tam ch** w sumie.

na klate mnie kiedyś sztanga przygniotła i miałem zaciski i to ze 3 razy mnie przyj**ało. Raz to już była dobra sytuacja to na bok musiałem to przechylić i tak to zdjąłem, że prawa/lewa strona była już na dole i tylko 1 strone wystarczyło podnieść a raz jak już wiedziałem w trakcie, że mnie przygniecie to kolanami sobie pomogłem i założyłem - ogólnie to bardzo ryzykowne, bo jak by ta sztanga na szyje spadła to śmierć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
@Mortred
cii już kilka razy to przerabiałem, tym razem powiedziałem sobie, że nie zainstaluje lola już. Ewentualnie Dote spróbuję.

co do wypadków na siłowni, to się jeszcze raz wy yebałem jak rwanie robiłem. wszystko ładnie wyrwałem, ale jak wstałem z dołu ze sztangą nad głową to mnie zachwiało i gleba jakoś na bok, hałas w pisdu na siłce dobrze, że mało osób było. a miałem jakiś smieszny ciężar z 50kg może wtedy, bo 1 czy 2gi raz robiłem rwanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
ja po brzuchu kiedyś ściągałem ale niewielkie ciężary
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
U mojego starszego na starej silce gosc chcial przykozaczyc przy dziewczynie ile bierze na przysiad i polecial do przodu ze sztanga :) efekt: Ojciec zbieral palce z podlogi :)
najgrosze co widzial na silce :D

Zmieniony przez - SiwYbks w dniu 2013-08-15 00:49:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
odpadły mu czy co ? :D

ja nie mogę dokładać powyżej 110 bo mnie bujać zaczyna przy pełnym przysiadzie ,mam siłę żeby tym robić ,ale nie mam techniki ,narazie chcę dojść do 110x10 w ostatniej serii i zacznę dop*****lać

dlatego przysiad jednak dużo cięższe ćwiczenie od martwego ciągu

Zmieniony przez - xper w dniu 2013-08-15 00:55:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
odpadly :) nie pamietam ile dokladnie ale odpadlo pare

Zmieniony przez - SiwYbks w dniu 2013-08-15 01:13:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Kiedy teraz startujesz Siwy?

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy te metody treningu są odowiednie ?

Następny temat

UFC on Fox 8 live!

WHEY premium