SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W Scenie spam najlepszy mamy, słabych tutaj nie wpuszczamy!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 141785

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
tzn z tego co pamiętam to nie wykluczałem, że wgl nie będzie, ale że w najbliższym czasie nie będzie a tu prawdopodobnie będzie w 2014
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
UFC oprócz tego celuje ostatnio w Azję. Na prawdę podbijają świat

Ej dobry pomysł żeby się kiedyś zjechać na jakąś galę UFC!

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
no moze Materla jednak,kto wie. i ten nieszczesny Blachowicz,ktory tak marzy o UFC. zreszta tak naprawde,to moga wziac kogokolwiek,bo kto sie spodziewa Omielanczuka albo Hallmana? chyba jedynie Stevie,bo on tam jest ekspert

a moze Held zdazy <marzyciel>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
oby tylko nie była nad morzem, bo mi się nie chce troche na 2 koniec PL jechać a jak już to chyba najlepiej pociągiem - ciekawe w jakiej cenie bilety będą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
A w ogóle pamięta ktoś o Sajewskim? Niepokonany, pokonał Helda. Miał przerwę ale teraz wraca i będzie walczył w MMAAttack


Ja jechałem pociągiem(pociągami) do Katowic albo na Łudstoka w obu przypadkach na koniec Polski więc damy radę

Zmieniony przez - Puar w dniu 2013-08-20 17:26:01

Zmieniony przez - Puar w dniu 2013-08-20 17:26:25

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
To plan panowie jest taki - zbieramy hajs, robimy forumowy wjazd na galę!

Pewnie parę gwiazd z KSW wezmą - chętnych by nie brakło, z nowych młodych talentów Gamrot na przykład jest bardzo perspektywiczny.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Jak będzie to jedziemy chociaż nie wiem gdzie będę za rok

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
pewnie gdzies w dzungli pacyfkowal lokciami i stopmpami jakichs cieniasow z Aikido,ubrany tylko w przepaske z lisci z bambusa,ale jakos sie zgadamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Gautan, wyślę Ci na PW Ale lipa bo wg FB w związku, do Kalisza to jednak daleko i pali fajki, choć może tylko okazyjnie. Ale jak ona się rusza, jak uśmiecha, głos ma fajny, super figurę i są cycki Od razu jak zobaczyłem to pomyślałem "trzeba zarzucić wędkę na tym jeziorze!"

Heldzik też by się nadał, pewnie go wezmą. Bilety pewnie będą się zaczynały od kilkudziesięciu złotych, można uzbierać więcej i kupić bliżej klatki.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
jak będzie w miarę blisko mnie i cena biletu nie będzie milion złotych to się pewnie wybiore. Nad morze nie wiem czy mi się będzie chciało 400km zapjerdalać

dawaj tutaj kondi, co Ci po opinii guatana, poznaj zdanie ekspertów.
w sumie najlepiej jakbyś na inso dał

Zmieniony przez - jac88 w dniu 2013-08-20 17:32:20
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy te metody treningu są odowiednie ?

Następny temat

UFC on Fox 8 live!

WHEY premium