SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W Scenie spam najlepszy mamy, słabych tutaj nie wpuszczamy!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 142459

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bedę wcinał kaczkę nadziewana jabłkami i ziemniaczki do tego jakieś piwko , następnie randka z ... redtube , ach co to będzie za wieczór co za noc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
No właśnie też przed chwila zauważyłem, że Niedźwiedź 18 lat ma Znaczy w zasięgu

No Ronda mówiła, że by ich tam wszystkich ze swojej wagi poskładała i naj**ała Mayweatherowi w boksie chyba. W MMA może, ale w boksie Ale ona ogólnie głupia jest. Fakt, że w kulance poddała w TUFie Halla, ale to też tylko trening i sam grappling. Śmieszna jest.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Po 30 sek sapie jak parowóz




Zmieniony przez - ziumol w dniu 2013-08-27 16:01:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
ta już ja widze z typami co walczą w FW albo BW, pewnie po dwóch cepach by nie wiedziała gdzie skręcić. siłowo też przepaść w chvj. W sumie zobaczyłbym coś takiego, bo nie nawidze dzifki mam nadzieje, że Miesha jej skopie dupe.
Floyd też by ją pewnie naklepał, walka się zaczyna w stójce a to geniusz przecież jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Bez kitu, kiedyś ją lubiłem, na początku. Ale wyszło szydło z worka. Oby ją Miesha ustrzeliła jakoś, a jak nie to niech Cyborg jej łeb urwie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
No cyborgowa by ją zniszczyła. Jak ona myśli, że z typami ze swojej wagi by wygrywała to Choćby siłowo już by nie miała szans, taka przyroda, no co zrobisz.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Już widzę jakby łokcie Fabera w parterze przetrwała Serio, mógłbym to zobaczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
ja bym ją z aldo zestawił, ok jedna kat. wyżej ale jak taka pewna to co tam. 2 low kick i tko, albo conajmniej zmiana pozycji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
ja też Rondy nie lubie i kibicuje Mieshy, ale zacznijmy od tego, że Mousasi walczy w LHW! no dobra powiedzmy, że jak na miare UFC i jak tam zbijają to jest to MW, bo Ronda też tnie do BW a Mousasi praktycznie do LHW nie tnie z tego co wiem.

Więc facet MW vs. kobieta BW!? i to nie byle jaki facet może Mousasi to nie jakiś kto wie jaki zapasior, ale jednak bardzo dobry fighter z czołówki nawet MW/LHW takiego Top 10 a może i wyżej zwłaszcza w MW.

No a Ronda nawet dawała rady, stawiała opór itp wyraźnie widać, że jest silna fizycznie a ciężko użyć swojego judo z takim chłopem a np Mieshą Tate..

Co do Aldo czy Fabera to ofc nie ma co mówić, Ronda nie obali Aldo a Faber ją zniszczy wszędzie, ALE z facetami z jej kategorii wagowych Ronda imo by nie jednemu wj**ała w UFC.. wiadomo pewnie nie czołówke, ale Ronda ma świetny skill z judo i te balachy i myśle, że nie tylko i jej stójka na treningach nawet technicznie tak źle nie wygląda więc moje zdanie jest takie, że dół dywizji BW w UFC by Ronda poskładała zwłaszcza kogoś ze słabym bjj i TDD..

Właśnie otworzyłem liste fighterów w BW i myśle, że z takim Pague/Albertem albo tymi azjatami albo jeszcze kimś z gorszej półki spokojnie by Ronda mogła wygrać - jest w ch** dobra! Mimo, że kibicuje Mieshy to za bardzo jej z Rondą nie widzę mimo, że stylistycznie wcale taka wygodna jak np Zingano imo nie jest, ale na dzień dzisiejszy to chyba tylko Cyborg z Ronda da rade no albo Sara McMann.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Przecież każdy normalny facet nie użyje nawet 70% siły w sparingu z laską więc o jakiej sile Rondy Ty piszesz Steven0
Ten sparing miał na celu wymianę umiejętności to Mousasi mógł nawet walczyć na 10%, możemy tylko zgadywać, Ronda wiadomo że 100% ona jest j**nięta. Z Hallem jak jej nie wchodziła dźwignia to go zaczęła bez rękawic klepać po ryju, mimo że to grappling był...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy te metody treningu są odowiednie ?

Następny temat

UFC on Fox 8 live!

WHEY premium