SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W Scenie spam najlepszy mamy, słabych tutaj nie wpuszczamy!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 142672

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Wejdźcie w ten link i pooglądajcie gify

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
zaj**iście Akiyama nim rzucał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281





"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1750 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23076
wreszcie po robocie , cały weekend zleciał na staniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 292 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1468
Cytuję onetowy komentarz odnosnie walki Mariusza :
" Uroczyście oświadczam, że jeśli podczas wejścia na ring Starego Pudziana nie będzie części artystycznej tj. popisów wschodzącej gwiazdy światowego wokalu - Młodego Pudziana, jego głosu pięknego i krystalicznego niczym u Pavarottiego, gibania się podczas chodu na wszystkie strony jak u pitolonego rezusa i wykrzywiania gębą jak makak to nie oglądam gali ! Niech włodarze KSW podpiszą z Młodym Pudzillą kontrakt ten na mini-recital ! "

I want to roll no-gi with Kyra Gracie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 292 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1468
Mam nadzieję że upadła gwiazdka, bandyta i poyeb wyląduje z powrotem wpierdlu!
"Doping w domu Badra Hari: anapolon, clomid, tamoxifen i ampułki hormonu wzrostu

Jak po­in­for­mo­wa­ły ho­len­der­skie media zaj­mu­ją­ce się kry­mi­nal­ną stro­ną życia w Kraju Tu­li­pa­nów, pod­czas prze­szu­ka­nia domu słyn­nej gwiaz­dy K-1, 29-let­nie­go Badra Hari, zna­le­zio­no za­ka­za­ne środ­ki do­pin­gu­ją­ce. Wśród wstęp­nie zi­den­ty­fi­ko­wa­nych środ­ków po­li­cja od­kry­ła ana­po­lon, clo­mid, ta­mo­xi­fen i am­puł­ki hor­mo­nu wzro­stu ge­no­to­nor­mu (ge­no­tro­pi­na). Do­dat­ko­wo zna­le­zio­no także diu­re­ty­ki jak fu­ro­se­mid i sze­reg nie­zi­den­ty­fi­ko­wa­nych jesz­cze prosz­ków. To chyba wresz­cie una­ocz­nia wielu lu­dziom z czego po­cho­dzi­ła moc wal­czą­ce­go w kick­bo­xin­gu za­wod­ni­ka a także jego na­pa­dy agre­sji, gdy kopał w twarz le­żą­cych ry­wa­li jak Remy Bon­ja­sky, czy Hesdy Ger­ges, a także bywał po­dej­rze­wa­ny o po­bi­cia.

Prze­szu­ka­nie miało zwią­zek z to­czą­cą się spra­wą na­pa­du i po­bi­cia w lipcu 2012 roku, mul­ti­mi­lio­ne­ra ho­len­der­skie­go Koena Eve­rin­ka a także wa­run­ko­we­go zwol­nie­nia Badra Hari, który jest oskar­żo­nym w pro­ce­sie kry­mi­nal­nym o te wła­śnie czyny. We­dług po­li­cji było to ru­ty­no­we prze­szu­ka­nie domu po­dej­rza­ne­go i zgod­ne z pra­wem. Nie­zgod­ne z ho­len­der­skim pra­wem jest jed­nak po­sia­da­nie tych­że sub­stan­cji a już na pewno nie w domu kogoś bę­dą­ce­go na wa­run­ko­wym zwol­nie­niu w trak­cie pro­ce­su. Co cie­ka­we z ujaw­nio­nych ja­kimś dziw­nym tra­fem pro­to­ko­łów po­li­cji wy­ni­ka, że prze­szu­kań do­ko­na­no już pod ko­niec stycz­nia 2013. Przy­po­mnij­my, że Hari wal­czył marcu i maju 2013 roku na ga­lach K-1 World GP w Chor­wa­cji i Le­gend Fi­gh­ting Show w Mo­skwie i to dwu­krot­nie z Za­bi­tem Sa­me­do­vem z Bia­ło­ru­si.

REKLAMA

Praw­nik ma­ro­kań­skiej gwiaz­dy kick­bo­xin­gu, Be­ne­dic­te Ficq, po­twier­dza, że za­ka­za­ne sub­stan­cje fak­tycz­nie w domu zna­le­zio­no. Ale w oświad­cze­niu jakie zło­żo­no w po­li­cji stwier­dza, że środ­ki te nie są wła­sno­ścią jego klien­ta, ale na­le­ża­ły dla in­nych osób. Jenak na dal­sze py­ta­nia Ficq nie chciał od­po­wie­dzieć ho­len­der­skim me­diom. W dniu 26 wrze­śnia jedna z ho­len­der­skich sta­cji te­le­wi­zyj­nych ma wy­emi­to­wać ma­te­riał do­ty­czą­cy tej spra­wy, która jest nie­zwy­kle roz­wo­jo­wa zda­niem ho­len­der­skie­go wy­mia­ru spra­wie­dli­wo­ści i budzi za­in­te­re­so­wa­nie me­diów. Zdję­cia za­bez­pie­czo­nych sub­stan­cji z domu Ma­ro­kań­czy­ka opu­bli­ko­wa­no w pra­sie.

Warto przy­po­mnieć, że w marcu br. ho­len­der­ską prasę obie­gła więść o oskar­że­niu o han­del za­zka­za­ny­mi sub­stan­cja­mi wska­za­ne­go jako szefa siat­ki i do­mnie­ma­ne­go przy­wód­cę prze­stęp­czej grupy tre­ne­ra od przy­go­to­wa­nia fi­zycz­ne­go Badra Hari, li­czą­ce­go 50 lat Oez­de­na Tek­can­da­na. Jest to wła­ści­ciel si­łow­ni Apel­do­orn, która jest rów­nież po­wią­za­na z Body Bu­il­ding and Fit­ness As­so­cia­tion. Jest on także udzia­łow­cem słyn­ne­go Mike's Gym."
Dobry news w końcu

I want to roll no-gi with Kyra Gracie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5786




Puar, jedzie do mnie kop. Nie rozważam dawek rekreacyjnych, jak zawsze zresztą w przypadku takich potęg. Zażyję z mantrą na ustach - prawda lub śmierć :)

Zobaczę jakich bogów skrywamy przed samymi sobą i czy warto się im pokłonić. Tyle ile pochłonę, ponoć nikt nie próbował. D(laczego) M(y) T(rwamy)?

Tak już przeżywam, a pudzian miał na bank większe jazdy po koksach :)

Zatrzymuje kilkuosobową ekipę policja. Że oni trochę dziwni, pała dopytywać zaczyna:
-Jakieś narkotyki, nielegalne substancje...?
Przerywają mu gremialne:\
-Dziękujemy, wszystko mamy!





Cofnę czas, uczynię to ot tak - pstryk i już wszechświat wraca do swojej właściwej formy z początku lat 90.





Powiadają, że bez szamana mogę uzyskać efekt szału mana, nawet efekt trwały możliwy. Sam sobie nim będę jak zajdzie potrzeba :) A szał zjem i wysram, k***a jego mać :)





Trawa sprawa nieciekawa,
Iście czysta to zabawa,
A peyotla smak to szczyty,
Którym wskazać świat ukryty
Łatwo i natychmiast przyjdzie,
Gdy jaźń ma na spacer wyjdzie
Z ciasnej ramy form, ideii...
Tam na wieczność gdzieś w alei
Życia
Stanę
Będąc trochę szamanem
Wszechświata paprochem,
Ale i częścią tego odkrycia
I to nie trochę.......

Tym razem DMT. Tym razem brak sterów...

Stąd pochodzę :)

Z tego czasu na równi jak sobą będącego i miejscami zarazem, które każdego mnie wypełniają każdą sobą nieodmiennie, nieśpiesznie, ale i nie powoli..., pośród gęstwy pozorów strasząc ustami wydętymi piętnem nienasycenia...


Nie ma boga ani brahmy,
Sami się nap*****lamy :)


............

Zmieniony przez - chrumczaka2 w dniu 2013-08-26 09:02:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
znacie ten kawał matka jest tylko jedna ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
JOKE

W szkole pani kazala napisac dzieciakom prace, w której wystąpi zdanie "MATKA JEST TYLKO JEDNA". Pierwszy referuje Kaziu : " Moja mama jest kochana, daje mi jedzenie, zapewnia bezpieczeństwo i zabawki. Kocham ją. Matka jest tylko jedna ". Pani na to "Kaziu, dobrze sie spisałeś, bedzie piątka". Następny odczyt dokonuje Małgosia "Z mamą bawimy sie, rysujemy, pieczemy ciasteczka i oglądamy seriale. To moja najlepsza przyjaciółka. Matka jest tylko jedna". Pani mówi "Brawo, dostajesz bardzo dobry z plusem". Kolejny jest Jasiek " Wracam z budy na rewir, od osiedla slychac darcie mordy. Wchodze na klatkie i slysze ze stara wali gaz z jakimi menelami. Podchodze blizej, widzi mnie i woła : Tee Jasiek skocz po dwie flaszki, przynies nam z kuchni. Ide, otwieram lodowke i wołam MATKA JEST TYLKO JEDNA "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
160x7 w martwym, ło k***a, nie spodziewałem się
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy te metody treningu są odowiednie ?

Następny temat

UFC on Fox 8 live!

WHEY premium