SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W Scenie spam najlepszy mamy, słabych tutaj nie wpuszczamy!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143053

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
tak też można i by się więcej świata zobaczyło i trwała by sama podróż dłużej xD

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
dwóch kumpli fajny trip sobie zrobilo roktemu w wakacje. na stopa, po bałkanach jeździli. prawie 2tyg z tego co pamiętam, i spali u ludzi różnych kto ich przygarnął, pod chmurką itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Największy problem to język, nie wszędzie mówią po angielsku.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
Wiem o jakich klimatach mówicie odnosząc się do Brazylii itp. miejsc. Życie w takich miejscach gdzieś przy plaży, spokojnie, ciepło, bez zmartwień. Tylko jak dla mnie to jeśli bym chciał myśleć o takim wyjeździe to już jak bym był ustawiony czyli przy kasie, żeby się nie martwić o nic.
Jeśli ktoś ma pracę, którą wykonuje na komputerze czyli może ją robić wszędzie gdzie będzie dostęp do internetu to nie ma żadnego problemu z takim wyjazdem. Może nie wszędzie, bo nie wszędzie jest stały dostęp do internetu na jakimś tam poziomie i są jeszcze przypadki z brakiem prądu, ale większość super miejsc na świecie jest dostępna.

PS. Jem litrowe lody na obiad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ja to czasami sam sobie robię lody, które ważą 1,5-2 kg

Mnóstwo mrożonych truskawek (około kg) + pół kg sera + szklanka mleka i szklanka wody + słodzik i do zamrażarki- Zayebiste, genialnie napycha, a makroskładniki idealne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
Właśnie o to chodzi, żeby nie być ustawionym.
Mieć na bilet + kilka tys, żeby na chwile starczyło a później zdobywać minumum co będzie do życia potrzebne. O takie coś mi chodzi, a nie mieć w pisdu hajsu, mieszkać w hotelu pić drinki i wpjerdalać w drogiej restauracji.
być ustawionym to sobie bym w Polsce żył dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
przecież sonnen mówił ,że tam internetu nie ma w brazylii ,w jakiejś wiosce ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja to bym na nowa zelandie pocisnal. ponoc masz tam wsio tz. są gory,pustynie,wyzyny,niziny,wodospady,gorace zrodla,lasy,bory,piaszczyste plaze+wszyscy znaja angielski :p mowie ze na jakis czas, bo nigdzie sie na stale nie wybieram, jak moi kumple-tułacze co to by tylko do jukeja jezdzili, potem rozp****** kasy w Polszy w 2 tyg i znowu zarabiac 0,5 roku. sam bylem na saksach, ale jak kto tam sb chce i lubi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293


@xper to jest ten Twój nowy kibel którym się chwaliłes?


Zmieniony przez - jac88 w dniu 2013-08-06 14:20:22
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy te metody treningu są odowiednie ?

Następny temat

UFC on Fox 8 live!

WHEY premium