Phil Heath i Dexter Jackson występują razem na scenie Mr. Olympia od wielu lat. Obaj panowie mogą się pochwalić wygraną statuetką Sandowa - Jackson zdobył ją w 2008 roku, a Heath wygrywał 7 razy z rzędu w latach 2011-2017. Wszyscy fani kulturystyki wiedzą, że Phil został zdetronizowany w 2018 roku przez Rhodena i zrezygnował z tegorocznego konkursu. Jackson od czasu wygranej startuje nieprzerwanie, a w tym roku zdobył czwarte miejsce. Phil Heath i Dexter Jackson może i na scenie są rywalami, jednak poza nią są przyjaciółmi i często się spotykają. Niedawno panowie spędzili wspólnie wieczór, w którym towarzyszyły im małżonki. Na zdjęciu, które Phil zamieścił na Instagramie widać, że obaj panowie są w świetnej formie!

Cóż za wspaniały wieczór z @ mrolympia08 i @ floridafit1 @shuriecremona i ja nie mogliśmy przestać się śmiać i mieliśmy niezły ubaw. Oczywiście mamy za sobą różne doświadczenia w kulturystyce i chociaż walczyliśmy wiele razy na scenie, jesteśmy teraz na takim etapie, że możemy zjeść razem posiłek, powspominać tamte czasy i naprawdę docenić wzajemne osiągnięcia, które moim zdaniem są niezwykle cenne. Bezpiecznej podróży dla was obojga i och, Dexter, zrobimy razem ciężki trening w 2020 roku ok !!! Dziękuję Gale za wsparcie nie tylko dla Shurie i dla mnie, ale także za to, kim jesteś dla Dextera i swojej rodziny, ponieważ potrzeba kogoś o silnym charakterze by wspierać i kochać ludzi takich mężczyzn jak my. Dużo miłości !!!!

Wspaniale, że legendy kulturystyki jakimi są Dexter i Phil przyjaźnią się pomimo tego, że na scenie walczą o zwycięstwo. Nie wiadomo jeszcze, czy panowie pojawią się na scenie Mr. Olympia w przyszłym roku, lecz z pewnością kiedy tak się stanie, odłożą przyjaźń na bok. Jak oceniacie formę Phila?

Komentarze (4)
nejs

Phil ma straszne łapska!

0
anubis84

Łapa jak u mnie udo :-D

0
skorupski

To fajnie że się takie zdarzają, ciekawe czy przeżyją w przyjaźni tyle co Arnie i Franco .

0
bronsom

Dopóki jeden drugiemu zony nie puknie :-D

1