SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W Scenie spam najlepszy mamy, słabych tutaj nie wpuszczamy!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143351

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
No k***a, ludzie co się ch**a znają zawsze mają najwięcej do powiedzenia.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 657 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130332
2 lata temu miałem jakieś 66kg obecnie jest ponad 83, mieszkam na wsi i część ludzi dziwacznie patrzy na to że wyrózniasz się z tłumu. Prawie 20kg więcej rozłożone w takim czasie to normalka ale dla nich to pewnie steroids xd. A też jakoś jakościowa masa to nie jest, czekam na reakcje w trakcie redukcji w 2014.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
się wkvrwiali bo ich trollowałem drążyłem temat o odżywianiu, pytałem gdzie wyczytali ile to jest za dużo białka, ile to jest za dużo treningów na siłowni i zawsze wkvrwienie było z ich strony. nie ważne ile bym jadł, zawsze było za dużo, jadłbym 6000kcal to by było źle, jadłbym 1200kcal ale np z samego kuraka to też źle, bo się pase mięchem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 657 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130332
Jam tam dam wam przykład jednak że siłownia nawet taka amatorsko to fajna sprawa. Pare lat temu byłem takim typowym nerdem często zaczepianym, obecnie ci co wcześniej problemy stwarzali obecnie srają po kątach gdy się z nimi widuje i relacje są chłodne ale widać w ich oczach taka srake. Siłownia wyrobiła u mnie samodyscypline, pewność siebie. Co do kobiet to dziwne gadanie było w tym TV. Na żywo raczej większość kobiet po prostu wypytuje co robisz że taki jesteś,dlaczego, są zainteresowane właśnie ludzmi ze siłowni dobrze(i jakoś to nie odpycha kobiety od takich osób,a wręcz jak napisałem przyciąga ciekawość) wyglądającymi bo ile % takich ludzi jest, albo znacie taką osobe w swoim bliskim otoczeniu podejrzewam że wam palców u rąk wystarczy na to. (chyba ze trenujecie mma w grupie to tam zawsze są dobre byki ;D)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siwy,takich jak ty to lewa reka robie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
:((
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siwy,beda vlogi w tymdzienniku jak u Bazelaka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
ja mogę sobię 3 posiłki zjeść nawet dziennie i mi będą p******ić ,że dużo jem także się nie przejmuj Jac

''jakbyś jadł tyle co on to byś się w drzwiach nie mieścił''

ja:''3 posiłki dzisiaj zjadłem''

yyyyyyyyy

Zmieniony przez - xper w dniu 2013-08-28 15:15:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
mi nawet teraz gadają, gdzie diety praktycznie w ogóle nie trzymam. jest obiad nałoże sobie więcej miecha jakiegoś to już "le ale ty sie napychasz tym zarciem itp" jem twarog przed snem to tez ze się pase itp mowie ze przieciez od pol roku waze tyle samo ale nie dociera:D nie jem chleba z szynką, tylko kure to się pase i chvj
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy te metody treningu są odowiednie ?

Następny temat

UFC on Fox 8 live!

WHEY premium