SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W Scenie spam najlepszy mamy, słabych tutaj nie wpuszczamy!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 142428

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Wiadomo, że technicznie ciśnie większość zawodników skillami z judo, skądś ten medal na igrzyskach ma no i z kim ona ćwiczy - Gene LeBell i Gokor Chivichyan, genialni grapplerzy.

Ale Steven, siłowo musi odstawać od gości ze swojej wagi choćby dlatego, że kobiety mają z natury wyższy BF%. Facet z 15% to jest normalnie zbudowany gość i troszkę ma tłuszczyku a kobieta z taką ilością jest wyżyłowana i prawie bez cycków. Już samo to robi różnicę, bo laska przy maksymalnej żyle będzie miała i tak większą część tłuszczu w swojej masie niż facet a to wpływa przecież na siłę.

Z resztą takie p******enie, przejdźmy do konkretów - porównajcie rekordy świata w dwuboju olimpijskim.
Mężczyźni - najniższa kategoria wagowa, 56kg, rekord 305kg.
Kobiety - kategoria 75kg, rekord - 296kg - o 9kg mniej niż facet lżejszy o 19kg.

Koniec p******enia, że by siłowo wyrobiła.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Kurde bardzo chciałbym zobaczyć Rondę w walce z Floydem w MMA. Oboje mnie wk***iają więc bym miał bekę cokolwiek by się działo

Zmieniony przez - Puar w dniu 2013-08-27 19:14:03

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Dwa scenariusze bym widział - albo jak Couture vs Toney albo Mercer vs Sylvia.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
bez sensu to ja wolałbym Aldo vs Floyd na zasadach K1

czy technicznie ciśnie większość zawodników?

albo poziom żenskiego MMA jest na poziomie early UFC.


Minotauro pocisnął złotego medalistę w judo Nastulę ,i w Pure grapplingu też by mu ch**a zrobił

Zmieniony przez - xper w dniu 2013-08-27 19:55:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50633
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
ziomal ,powiesz mi jaki masz trening na klatę , ja robiłem pół roku temu 6x 100 kg ,teraz wziąłem 3x100 kg w 3 serii ch**nia na maxa, robisz 2 razy w tygodniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50633
co 2 miechy zmieniam plany miedzy FBW a splitem , teraz splita jeszcze katuje i klata raz w tygodniu ,
standardowo plaska sztanga , skos gorny hantle , na suwnicy i na bramie ostatnia .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
xper
ziomal ,powiesz mi jaki masz trening na klatę , ja robiłem pół roku temu 6x 100 kg ,teraz wziąłem 3x100 kg w 3 serii ch**nia na maxa, robisz 2 razy w tygodniu?

przestań odbijać tą sztangę od klaty i opuszczaj do końca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Tj pisałem Mousasi a np taki Dustin Pague to jest tak kolosalna różnica w skillu i warunkach fizycznych.. skoro Ronda jest w stanie rzucać facetami dużo cięższymi to jest w stanie rzucać kogutami.. Ronda wszystkie przeciwniczki poddała w 1R przez balache a w tym Tate, Kaufman, Carmouche i inne bardzo dobre zawodniczki.. zdziwilibyście się jakby Ronda szybko skróciła dystans i takiego BW z dna dywizji w UFC, który najlepiej nie jest zapaśnikiem by go rzuciła i go odklepała.. imo to Cyborgowa by pewnie też jakiegoś BW/FW pocisnęła.. tam jest wyższa liga, ale też kontraktują takich z regionalnych gal co się nie sprawdzają i z takimi napewno miałyby spore szanse..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Ja też rzucę cięższym jak mi się ustawi do rzutu dobrze
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy te metody treningu są odowiednie ?

Następny temat

UFC on Fox 8 live!

WHEY premium