SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W Scenie spam najlepszy mamy, słabych tutaj nie wpuszczamy!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143372

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale jaja już po banie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
coś zrobił?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
napisałem w temacie o Ksw ze walka z Seanem ustawiona i przywitalem spoko_ziomala ktory powrocil,ale widze ze dostalem najlagodniejsza kare bo reszta ma dalej bana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
nie ma sensu ,tylko brutalna siła martwy ciąg,przysiady i wl , ziumol wrzucał tu wypowiedź trenera zawodników jak np. jim miller i się wypowiadał ,że najlepsze są najprostsze rzeczy tj DL,przysiad i jeszcze pare innych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Juras został głównym trenerem w Nastula Team
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...I was impressed: Miesha is very beautiful ... My God, I did not know that! More than Ronda, I guess. Have you seen her closely? What's that! (laughs) Seeing her on TV, I thought she was nothing special, but next to her, (I've noticed) she is very beautiful. She is not a standard girl. Ronda is (also) very beautiful, but it's something we see a lot. Miesha is different...----JDS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
noo, patrząc na jego byłą to nie ma co się dziwić że ma miętko. nie ma co się dziwić, Miesha bardzo ładna jest.

znowu siłkę olałem ;/ prawie 2 tyg nie byłem. nie chce mi się jak chvj chodzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
ktoś tam wrzucał filmk jak saki też tak podobnie kopał z krokiem do przodu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Andrzej zawsze dobrym kawałkiem rzuci

Ciekawe co w tym bellatorze pokażą chłopaki. Może być ciekawie, trash talk na pewno konkret.


Te siłownie na dworze ch**a warte, tam zero siły trzeba, kiedyś się na jednej takiej bawiłem. Chyba, że są jakieś, gdzie można większe obciążenie ustawić, ale wątpię. Toć to zabawki zwykłe.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy te metody treningu są odowiednie ?

Następny temat

UFC on Fox 8 live!

WHEY premium