SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W Scenie spam najlepszy mamy, słabych tutaj nie wpuszczamy!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 142419

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pudzian ma troche mentalnosc dziecka,nie moze sobie darowac po walce ze przegral nwaet z przeciwnikiem slowa nie zamienil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Strecho
Kontuzja oka, kontuzja nogi, teraz Ci wp******e, zero żartu jakiegoś, takie wrażenie odniosłem, a Jay na luzaku mowi co go boli

Stara mu monitor zasłaniała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
czasami w stereotypach dużo prawdy - Materla a zwłaszcza Pudzian źle się na konferencji zachowali..
dobrze Silva powiedział - Materla trenował miesiące do walki a Silva tydzień - tj sytuacja z McCorklem, że ten wsiadł i przyleciał na walkę a Pudzi trenował ciągle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
po Thompsonie też było "kij wam w oko"
myślałem, że trochę zszedł na ziemie ale chyba dalej myśli, że coś ugra w MMA.
IMO 0 progresu, nie myśli w walce. mial szona na plecach to było trzeba gnp kontynuować, a nie wstał, dostał prostym w ryja i poszedł w nogi typowi co ma parter milion razy lepszy od niego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Page póki taki młody, refleks ma mega, polecam też filmiki z walk taekwondo, gość imo timing ma lepszy od silvy nawet

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
teraz do walki będą przygotowani i Silva i McCorkle i liczę, że obaj wygrają - ja nie kibicuje Polakom jeśli się zachowują frajersko i poczucia dystansu nie mają..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W którym momencie Materla zachował się jak bufon na tej konfie oświećcie mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Też nie widzę szczególnego związku na zasadzie jakiegoś patriotyzmu z naszymi zawodnikami, kibicuję tym, których styl mi się podoba, w tym wypadku, nie naszym

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
O co kuhwa chodzi z tym Pagem?

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
żeby nie skończył jak Urijah hall ten Page
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy te metody treningu są odowiednie ?

Następny temat

UFC on Fox 8 live!

WHEY premium