SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W Scenie spam najlepszy mamy, słabych tutaj nie wpuszczamy!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 141765

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Chyba wieloryby lądowe przejmują władzę. Dziś odpaliłem fejsa, a tam obrazek od treca - 62% chłopów w polsce ma conajmniej nadwagę, 50% bab to samo.

W weekend oglądałem trochę tv - a tam jakieś lamenty takich gnoji co zajmują całą windę na 8 osób samemu, że są nieakceptowani przez społeczeństwo i wyszydzani. Chwilę później reklama nowego serialu o dwóch grubych babach. Przełączam na inny kanał a tam operują jakąś kolejną lochę.

Jak tak dalej pójdzie, to za dwa lata mnie z plaży straż wiejska zwinie z plaży za zbyt dobrą formę, co bym nie obrażał smażących się płetwali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Co gorsza, z wychodzeniem ludzi z dobrą formą za niedługo będzie jak z paleniem fajek, nie wolno w restauracjach, pociągach, autobusach, nawet na przystankach trzeba będzie się chować co by reszty nie obrażać

Zmieniony przez - Rabittt w dniu 2013-08-21 22:57:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
A opodatkować nadwagę kosmiczną i ch**
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
kto wie, we Francji niedługo może coś takiego wejdzie :D
jak gdzieś tam czytałem, że chcą zakazać używania słów mama i tata, żeby było "rodzicie" bo ofc to dyskryminiuje pedauków. niedługo to większość będzie dyskryminowana przez mniejszości, za bycie normalnym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Tyle, że to oni są nienormalni, a jeszcze wkręcają, że to nie ich wina. A osób naprawdę chorych genetycznie jest naprawdę garstka, sam znam jedną i to w ogóle tragiczny przypadek jest, przyjaciółka mojej ciotki i wiem, że to nie jej wina. Ale cała reszta to są j**ane lenie i żarłoki, póki są młodzi to wina rodziców, potem ich własna.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Robiłem dzis pompki na 1 ręku z nogami na podwyższeniu i cos mi w łokciu zaj**iście piknęło, kuźwa ciezko zginać

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
trzeba zakladac szwadrony smierci,to jedyne rozwiazanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Strecho
Robiłem dzis pompki na 1 ręku z nogami na podwyższeniu i cos mi w łokciu zaj**iście piknęło, kuźwa ciezko zginać


A gdzie ku**a byłeś jak mówiłem, żeby przed treningiem niezniszczalność włączać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
za gruby jesteś Strecho na takie pompki

ostatecznie można się przeprowadzić do ruskich
tam się z niczym nie p******ą.
marsz gejów - wszyscy wp****** dostali, łącznie z brzydkimi lesbami i nikt w zarządzie nie widzi problemu

Zmieniony przez - lord raV w dniu 2013-08-21 23:07:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
obrażasz go, mogłeś nie być taki dosłowny
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy te metody treningu są odowiednie ?

Następny temat

UFC on Fox 8 live!

WHEY premium