SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W Scenie spam najlepszy mamy, słabych tutaj nie wpuszczamy!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 142766

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Generalnie nogi, szczególnie łydki to przede wszystkim geny, niektórzy mają chicken legsy i mogą tyrać ile wlezie, niektórzy tylko grają w nogę albo nie robią nic, a kopyta jak konie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Kurde, teraz przeczytałem odpowiedź z wywiadu Weidmana:
Supplements?

Not really, man, I need to do better with that. I do protein, fish oil, glucosamine, a multi-vitamin.

Lololo czyli żadne kreatyny, beta alaniny niepotrzebne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I tak sie chemią faszeruje, trzeba brać przykład z Hectora Lombarda on nawet witamin nie bierze, 100% natural
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
no proste człowieku. jeszcze całe życie myślałem,że Palhares na czysto jedzie, ale się zawiodłem :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Paul Harris na tortach jedzie.

Imo z koksami cały problem jest w tym, że zasady narzucają ludzie, którzy w życiu dnia nie przetrenowali A chcą oglądać takich Lanców Armstrongów itd.

Ja raz miałem okres, gdzie przez jakieś 3 miechy miałem praktycznie nieograniczone fundusze i czas - potrenowałem zawzięcie.
Postępy były dobre, ale w perspektywie "dojścia do czegoś" w dyscyplinie to żenada. Nie da się przeskoczyć regeneracji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Palhares jest duży i silny od ciężkiej pracy, przecież mówił!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
No elo

Wierszyk od Sonnena dla Wanda i Shoguna
Shogun and WandyBoy, Lets not wait
Since I"m your ruler, lets get one thing straight
Practice on ya rasslin if it makes ya feel better
But the forecast for Mid-August calls for heavy leather
So buy yourself some raincoats and shiny white boots
And some custom mouthpieces to protect ya toots
Cause a storm's blowin in not with rain or waves
But with punches and with kicks from this GANGSTER enraged
Shogun you're the lucky one, this I must say
At least you'll have the referee to pull me away
But Wandy's backstage beatin is my ultimate task
As they wheel Shogun by in his oxygen mask
The security guards won't dare open the door
As I leave him like Krazy Horse did, out on the floor
Then I'll take a few pics on my cellular phone
And post on FoxSports.com before I fly home!

Patrzcie co mi Bullet przysłał, gratka dla graczy!
http://www.kickstarter.com/projects/1944625487/omni-move-naturally-in-your-favorite-game

System sterowania grami, rewolucyjny absolutnie - zamiast monitora, klawiatury i myszki dostajemy okularki, karabin(czy co tam do jakiej gry, pewnie jakiś miecz itp. też będzie) i platformę do której jesteśmy umocowani w pasie i po której chodzimy, z takim lekkim poślizgiem, efekt jest jak na bieżni. Te rzeczy czytają nasze ruchy i używają ich do sterowania - normalnie idealna symulacja niektórych gier, szczególnie z widokiem z pierwszej osoby. Opis nie oddaje efektu, trzeba to obejrzeć, niesamowite!

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Ciekawe kto zapłaci za szkody spowodowane machaniem mieczem, gdy za bardzo się ktoś wczuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Jak forma grzybki jak stoicie z wagą w szyczycie redukcyjnego sezonu ?

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy te metody treningu są odowiednie ?

Następny temat

UFC on Fox 8 live!

WHEY premium