SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W Scenie spam najlepszy mamy, słabych tutaj nie wpuszczamy!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 142357

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
na sherdogu piszą ,że Bellator wdupi i kasę tylko straci ,bo Tito czy Ramp w ch** kosztują na pewno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
co ty słuchasz gościu



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
Rampage i Tito ostatnio w UFC dostawali po $250k za walkę więc w Bellatorze mniej nie powinni dostać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
na Sherdogu to Ja mogę zaraz napisać że BL zarobi na tym przedsięwzięciu 5 miliardów polskich nowych złotych i Rebney będzie palił w piecu banknotami. Tylko co z tego.

Co im z tego będzie zobaczymy. Mimo wszystko obaj jeszcze ciągle przyciągali widzów w UFC, więc a nuż widelec...

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
250k+ PPV bonus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
zobacz sobie jaki rating miało UFC on FOX z Rampage vs Glover teixeira a jaki ostatnie UFC on FOX ,obie walki z Mighty mouse o tytuł , z rampem było 2 mln więcej oglądalności, na bank nie dostaje 250k suchego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
No raczej procenty dojdą do tego z PPV, jak by nie było dwie legendy, które przyciągają ludzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9366
Siema przygotowujac sie do wrzesniowych treningow cwicze aktualnie wszystko z wlasnym ciezarem drazek itd. silke uważam na razie za zbedna ,ale ostatnio postawili u mnie takie cacka http://www.outdoorfitness.pl  i moje pytanie brzmi,czy jest sens cwiczyc na tych przyrzadach,bo moglbym je wpasowac do aktualnego planu treningowego,a moze po prostu wybrac cos innego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
A propo Ortiza i Jacksona:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy te metody treningu są odowiednie ?

Następny temat

UFC on Fox 8 live!

WHEY premium