Julian Tanaka (29 l.) to najlepszy model fitness w Kolumbii, a być może i jeden z najlepszych na całym świecie. Jednocześnie wraz z rozwijającą się karierą w modelingu, Julian studiował zarządzanie zasobami ludzkimi, co zaowocowało tym, że stał się Gobal Sports Logistic Manager jednej z największych firm sportowych. W samym fitnessie zadebiutował w 2015 roku w zawodach w Miami na Florydzie w Musclemania Universe, zdobywając pierwsze miejsce. W późniejszym czasie wygrał dwa razy w Musclemania PRO. A jak zaczęła się jego przygoda z siłownią? Dość prozaicznie. Zawsze był najsilniejszym chłopakiem w klasie, jednak podczas wakacji jego koledzy zaczęli chodzić na siłownię i tam stali się w krótkim czasie dużo silniejsi i bardziej muskularni. To zmotywowało go do tego, aby również zacząć trenować. Bardzo szybko stało się to jego pasją i sposobem na życie. Również jego wujek, był kulturystą. To on inspirował Juliana, zbudował jego pewność siebie i nauczył wielu istotnych zachowań w siłowni. Treningi Tanaki zależą w głównej mierze od założeń i celów, jakie sobie postawił. Przeważnie jest to trening dzielony i każde ćwiczenie robi w czterech setach. W niedzielę wybiera inny rodzaj sportu – najbardziej lubi jazdę na rowerze oraz paintball.

Ulubionymi ćwiczeniami Juliana są przysiady (według niego zwiększają produkcję testosteronu), wyciskanie na ławce i “arnoldki”. Jednak jego treningi nie mają na celu udowodnić czegoś komuś. To raczej praca nad samym sobą każdego dnia – tak wspomina w wywiadach Julian. Natomiast jeśli chodzi o dietę, to jest ona dość elastyczna. Tanaka stawia na 40% udział protein, 40% udział węglowodanów i 20% tłuszczów. Uwielbia hamburgery i to one stanowią jego tzw. „cheat meal” – jeden co kilka dni. Swoje odżywianie wspomaga suplementami: przedtreningówką, białkiem, HMB, glutaminą, CLA i multiwitaminą. W utrzymaniu formy niewątpliwie pomaga mu bardzo ponętna partnerka Laura Naranjo, z którą chętnie się fotografuje i pokazuje na swoim profilu na Instagramie. Jej brzucha może pozazdrościć niejedna kobieta. A jeśli chcecie zobaczyć, jak trenuje Julian, to zajrzyjcie na jego kanał na YouTube.

https://youtu.be/dg5NAbr7z1Y

Komentarze (8)
TomaszAZ

fajne jest to zdjecie porownujace "na sucho" vs to co mozna osiagnac oszukujac :)

1
Klack

Zacytuję klasyk: "W dupie byłeś i gó*** widziałeś"
"Na sucho"....wtf?!
A co jeśli powiem Ci że niektórzy mają taką sylwetkę bez treningu? mindf*** huh?
genetyka. Czujesz temat?

0
RPS1990

Masz na myśli to zdjęcie porównawcze ?

https://www.instagram.com/p/BflSK9xHjwr/?utm_source=ig_embed

Jeśli tak, to jest to zdjęcie z jego przemiany sylwetki, która dokonała się na przełomie 12 lat treningów.
Przypuszczam, że na tym zdjęciu sylwetka po lewej, to sylwetka z czasów zanim zaczął w ogóle ćwiczyć siłowo, a nie z czasów zanim zaczął brać SAA.
Słyszałeś o czymś takim jak mezomorfik ?

0
TomaszAZ

a Tobie to sterydy mózg wyżarły ? Czy gimnazjum nie udało się skonczyc, "bo nauczyciele się uwzięli? " Przeczytaj ze dwa razy co napisałes i napisz jeszcze raz. Pierwsze zdanie lekcewaze bo za długo jestem w tematyce odżywiania. Na temat SAA i etyki mozna by dlugo dlugo pisać. Zdania są podzielone. Wiem że w zawodowym sporcie a w amatorskim jest zupelnie inna gadka. Ale moim zdaniem bez dopingu w sporcie byłby lepszy świat. Wszyscy oszukują ? A dlaczego nie wszyscy są uczciwi ? Przez to że najpierw dawno temu oszukiwali bejsbolisci, pozniej cały sportowy świat... i walka stała się nierówna. Każdy ma w imie lepszych wynikow sportowych stawac sie brojlerem hodowlanym ? Hodowlą miesni?

1
RPS1990

Osobiście uważam, że zamiast walczyć z dopingiem powinno się zrobić dwie kategorie sportowców wyczynowych/zawodowych:

- kategoria sportowców naturalnych, tzn. tych, którzy nie stosują niczego co przez WADA uznawane jest za doping
- kategoria sportowców, którzy stosują doping

1
Żubroń

To nie geny, to od HMB :-)))))
"Ulubionymi ćwiczeniami Juliana są przysiady (według niego zwiększają produkcję testosteronu)"..... a na podłodze stoi na sztorc strzykawa z teściem i przy głębokim siadzie wbija mu się w dupsko.

2
RPS1990

Nawet jeśli gość stosuje SAA, to nie zmienia to faktu, że ćwiczenia wielostawowe powinny zajmować bardzo ważne miejsce w treningu praktycznie każdej zdrowej osoby trenującej na siłowni.

0
domosos

Bez wspomagania nie uzyskał by takiej sylwetki.

0