SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening Teutońskiego Monstrum czyli GVT wg Wodyna str 187

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 282957

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
- TRENING TEUTOŃSKIEGO MONSTRUM czyli WODYNOWY GVT -


TRENING BICEPSÓW, TYDZIEŃ V







Poprzedni taki sam trening : https://www.sfd.pl/Trening_Teutońskiego_Monstrum_czyli_GVT_wg_Wodyna_str_187-t592390-s200.html

Jedna seria rozgrzewkowa.

Czyli podciąganie podchwytem x 6 + uginanie ramion na ławce skośnej 12 kg x 10 + uginanie nachwytem stojąc 10 kg x 10 .

Między każdym ćwiczeniem 10 sekund przerwy. Po wykonaniu całej składanki 2 minuty przerwy. Ciężar w uginaniu= 44% obciążenia użytego w wyciskaniu wąskim na tricepsa tego samego tygodnia, Wszystko powtórzyć w 10 seriach.

1a PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU PODCHWYTEM ---------------- CC x 6 -BYŁO [w każdym tygodniu 6 powtórzeń ciężarem swojego ciała]

1b UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI NA ŁAWIE 45°---- 18 kg x 7-BYŁO [14 kg x 10 I tydz.],[16 kg x 8 II tydz.],[18 kg x 6 III tydz.],[16 kg x 9 IV tydz.]

1c UGINANIE NACHWYTEM STOJĄC TALERZA OD SZTANGI----- 20 kg x 7-BYŁO [20 kg x 10 I tydz.],[20 kg x 8 II tydz.],[20 kg x 6 III tydz.],[20 kg x 9 IV tydz.]


Cała składanka wykonana pomyślnie w 10 seriach zasadniczych.


Szybki dość trening, pauzy nie dłuższe niz 2 minuty. Siła była, pompa była. Tydzień 5 zakończony, od jutra ruszam na 80 % maksów po 5 powtórzeń poprzedzanych seriami rozgrzewkowymi.
Zobaczymy już jutro jak pójdzie mi z barkami.

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 652 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9369
Nadrobiłem. Fakt, plecy zayebiste :) / Btw, czemu już nie dajesz filmików? :> Może pisałeś coś o tym, ale przeoczyłem.. ;x

><>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
teraz 5tki beda juz sprawdzianem, ale barki zawsze pójdą za pomocą push press

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
1c UGINANIE NACHWYTEM STOJĄC TALERZA OD SZTANGI - robisz to cw jako przedramiona, czy chwytem młotkowym?

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11150 Napisanych postów 51589 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przeciesz pisze ci ze NACHWYTEM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
WODYN
Za chwilę pierwszy trening sprawdzający. Oczywiscie ćwiczeniem głównym dzisiejszego wieczoru będzie push press.

Mam rozumieć że ilość powtórzeń w szóstym mikrocyklu w seriach rozgrzewkowych :

serie rozgrzewkowe:
1x5p @50%
1x4p @60%
1x3p @70%
Dotyczy nie tylko ćwiczeń głównych ale i innych jak unoszenie bokiem talerzy, rozpietek, czy uginania nachytem.

Nie wiem jak ma być z wspięciami na palce na treningu nóg czy zawsze nawet w seriach rozgrzewkowych ma być po 20, czy tylko w 10 seriach zasadniczych ?

Jagmaster
Dzięki
Były większe cieżary lub ćwiczenia w których szlifowałem technikę więc dawałem filmy. Obecnie ciężary żadne więc nie ma sensu

canecorso
Tak jest to wersia uginania z naciskiem na rozwój przedramion, choć i bice przy tym puchną

davidooo
No własnie nachwytem ma być jak zauważyłeś

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
no racja nie odczytałem;)

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11150 Napisanych postów 51589 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Demolub dawno u ciebie nie byłem , ale widzę że się nie poddajesz i prawidłowo ! powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1256 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4956
no zobaczymy te sprawdziany!he

slonce mnie laduje!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
serie rozgrzewkowe:
1x5p @50%
1x4p @60%
1x3p @70%

\TAK

Dotyczy nie tylko ćwiczeń głównych ale i innych jak unoszenie bokiem talerzy, rozpietek, czy uginania nachytem.

NIE DZIEL WLOSA NA CZWORO ALBO TALERZA NA SIEDEM DZIESIĄTYCH - TE CWICZENIA SA NA TAK MALYCH CIEZARACH ZE NIE WYMAGAJA ROZGRZEWKI , ALE JAK CHCESZ TO ROZGRZEWAJ I JE - W TAKI SPOSOB W JAKI ZECHCESZ


Nie wiem jak ma być z wspięciami na palce na treningu nóg czy zawsze nawet w seriach rozgrzewkowych ma być po 20, czy tylko w 10 seriach zasadniczych ?

JEEEJJ

A PO CO W OGOLE TO PYTANIE - PO PROSTU TEN SAM CIEZXAR Z KTORYM MASZ PRZYSIADY. ZA DUZO MYSLENIA SZKODZI WYNIKOM

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan

Następny temat

Ilość dni treningowych i ich rodzaj - proszę o radę.

forma lato