SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Brann- Headlong

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 427086

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2195 Napisanych postów 6175 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311190
Zmniejszyć ciężar w ohp. Nawet jako 85% przyjąć 30, ale zrobić ile się da powtórzeń (jedno w zapasie, nie do załamania - nie ucz ciała porażki już na początku) Pamiętaj, że za 3 tygodnie zwiększasz ciężar.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
8 rano. Po nocce. Zrąbany strasznie. Czas zacząć plan od ajazego:)

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przysiady 75% ,85%. Pięty dalej chcą się odrywać a odcinek lędźwiowy robi sobie co chce:) Ale z tyłkiem staram się schodzić jak najniżej. Przy 65 procentach jest chyba odrobine ładniej .

https://m.




https://m.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2195 Napisanych postów 6175 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311190
Bez przesady z kręgosłupem, jest ok. Ale...podchodzisz do sztangi, wchodzisz pod nią, powietrze do brzucha, napinasz pośladki, uda, plecy (w tej kolejności), ściągasz sztangę jakbyś już robił ćwiczenie, na maksymalnym napięciu, odchodzisz nic nie puszczając, głęboki wdech (manewr Valsavy - poczytaj), napięcie i w dół,..jak wstaniesz, wypuszczasz powietrze, kolejny wdech, napięcie, i w dół. Po każdym repsie tak samo. Włóż cienkie talerze pod pięty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2195 Napisanych postów 6175 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311190
Na 85% ile powtórzeń? Bo nie mogę odtworzyc filmiku. A 65% było amrap? To ważne w tym planie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na 85 procent poszło tylko 5. Tak troche na potrzeby filmiku nie chciałem dalej krewić. Poszłoby jeszcze jedno- góra dwa.Amrap był. On mi sie najbadziej w całym planie podoba. Dzięki niemu (a także dzięki 85% proc 5+) Plan jest bardzo elastyczny i jak ma sie lepszy dzień i lepsza formę można sie wyżyć do upadłego :) dużo dużo fajniejsze i ciekawsze od "zamkniętego" SS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Ja chciałem tylko zwrócić uwagę na to iż te białe rury które widać na filmie po lewej stronie, służą do tego, żeby pomiędzy nimi wykonywać przysiady.
W razie "W" możesz na nie sztangę zrzucić

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
_Szajba_
Ja chciałem tylko zwrócić uwagę na to iż te białe rury które widać na filmie po lewej stronie, służą do tego, żeby pomiędzy nimi wykonywać przysiady.
W razie "W" możesz na nie sztangę zrzucić



Haha. "W" to ja miałem ostatnio przy sprawdzaniu maksa:). Założyłem 70- usiadłem....i juz nie wstałem. Pokornie na klęczkach musiałem przydreptac do stojaka:P Z reguły tak daleko nie odchodzę ale nie chciałem zeby na filmie było widac tylko moją rzyć. Trudno ustawić tam sensownie telefon. Mógłbym pokombinować z ustawieniem....ale juz i tak inni użytkownicy siłowni patrzą sie na mnie jak na pajaca Wiec nie chce przeginać. Szybko ustawić tel gdzie sie da i zrobić swoje.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12194 Napisanych postów 22036 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627607
Z uwag mniej przydatnym facetom to nie widziałam ruchu bioder do tyłu przy rozpoczęciu przysiadu (tylko siup w dół) i domknięcia biodrami. Ale ponieważ ja robię przysiady tylko w celu tyłka - więc moze jestem przewrażliwiona na tym punkcie.
Mimo ustawienia kamery z boku a nie z przodu widać przy wstawaniu jak kolana idą do środka - i to bym próbowała poprawiać tak na serio bo stawy kolanowe to skomplikowany mechanizm i lepiej nic tam nie przeciążać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zblokowano 85 procent za muzykę w tle :) wrzucam jeszcze raz z inną:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o pomoc przy ułożeniu treningu dla początkującego z nadwagą

Następny temat

Poziom testosteronu - redukcja

WHEY premium