SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 17

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 225107

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6278 Napisanych postów 76077 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755076
Po pierwsze nie mają węglowodanów prostych a po drugie nie są one potrzebne po treningu. Mogą być wymienione przez Ciebie makarony.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 222 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2263
Siemka.

Podobno powinno się moczyć wcześniej orzechy?
Jeżeli tak to czy moge sobie wrzucić na noc do owsianki orzechy i namoczyć wszystko czy przydałoby się osobno orzechy żeby odlać wodę? Czy może można np wrzucić 0,5 kg orzechów, namoczyć wszystko i mieć już na pozniej? Czy lepiej swieze porcje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
,lubisz namoczone to jedz takie ,wiadomo że lepiej na świeżo przygotować

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Moczy się po to orzechy by lepiej się przyswajały i mniejszy niby skutek alergenny jest.
Mocz lepiej na noc a nie dużą porcje na raz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1357 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22874
a czy platki owsiane na wodzie nie maja jakis szkodliwych wlasciwosci dla otganizmu ? wyczytalem gdzies ze lacza sie z wapniem i innymi mineralami i je wyplukuja. prawda ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
płatki na wodzie są ok, tylko kwestia smaku pozostaje :0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Streetz Killer
a czy platki owsiane na wodzie nie maja jakis szkodliwych wlasciwosci dla otganizmu ? wyczytalem gdzies ze lacza sie z wapniem i innymi mineralami i je wyplukuja. prawda ?


zboże w tym m.in owies zawiera kwas fitowy który tworzy trwałe i nierozpuszczalne sole z minerałami z pożywienia (żelazo, cynk, magnez, mangan) i może utrudnić ich przyswajanie
ale jak się je zagotuje, namoczy to enzym fitaza rozkłada w pewnym stopniu ten kwas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1357 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22874
male pytanko, moj trening silowy spala ok 700-800 kcal, jest dosc intensywny i zaraz po nim mam ostatni posilek z weglami , pozniej juz bazuje na tluszczach , sek w tym ze po takim woreczku ryzu czy kaszy glodny jestem i slabo sie czuje, a gdy wrzuce z 130-160 g wegli od razu lepiej i czuje ze miesnie sa odzywione. mozna tyle wegli wrzucac po treningu mimo ze przed zjadlem 430 g weglowodanow, a bilans mam na 500 g wegli ? czy taki posilek nie odlozy sie w tluszcz? w koncu to ok 400-650 kcal z wegli, wiec nie tak duzo, chyba ze sie nie znam. dzieki za odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 173 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1255
Domer - ale przecież takie ryże tak czy siak mają niskie ig prawda? I czemu mówisz, że nie są potrzebne po treningu skoro wtedy trzeba węgle wrzucać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
Streetz Killer
male pytanko, moj trening silowy spala ok 700-800 kcal, jest dosc intensywny i zaraz po nim mam ostatni posilek z weglami , pozniej juz bazuje na tluszczach , sek w tym ze po takim woreczku ryzu czy kaszy glodny jestem i slabo sie czuje, a gdy wrzuce z 130-160 g wegli od razu lepiej i czuje ze miesnie sa odzywione. mozna tyle wegli wrzucac po treningu mimo ze przed zjadlem 430 g weglowodanow, a bilans mam na 500 g wegli ? czy taki posilek nie odlozy sie w tluszcz? w koncu to ok 400-650 kcal z wegli, wiec nie tak duzo, chyba ze sie nie znam. dzieki za odpowiedz


podziel ww jakie masz przed treningiem do potreningowego posiłku i po sprawie

Piękno jest w prostocie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masa dla 74 kg chłopka

Następny temat

Pierwsza dieta na masę

WHEY premium