SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 17

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 223681

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 552 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11093
wazyc przed gotowaniem czy po wartosc kaloryczna? np gdy jem gotowane warzywa typu machew,cebula. przed waza wiecej ,a po mniej. wiec gdy jem gotowana marchew traci ona wode z siebie i jest wagowo mniejsza niz przed. Czyli zwazyc ja po i wtedy obliczyc jej wartosc? Bo z z makaronem wiadomo waze po ugotowaniu wage i wtedy obliczam, czyli z warzywami tak samo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887120
Wszystko wrzucasz na wagę przed obróbką termiczną i z tego wyliczasz. Było wałkowane na forum milion razy ^_-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 552 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11093
ok a jak np z makaronem waze suchy 50 gram np przeciez on urosnie podczas gotowania . wiec licze go tez przed czy ugotowany ? czytalam ze ugotowany makaron sie wazy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
wazy sie przed obróbką !! ile razy można to samo pisać :)

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 552 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11093
Ok dziekuje za pomoc. czyli jem kurczaka i wazy np 80 gram przed czyli obliczam jego wartosc przed np piers ma 99 czyli 80 gram ma 79,2 kcal. Kumam juz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 246 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1871
kara1814
Ok dziekuje za pomoc. czyli jem kurczaka i wazy np 80 gram przed czyli obliczam jego wartosc przed np piers ma 99 czyli 80 gram ma 79,2 kcal. Kumam juz


piers ma 99 czyli 80 gram " - tego nie czaje , wpisuj normalnie wartość zważoną przed obróbką termiczną do kalkulatora kalorii i po robocie, co ty jakieś proporcje liczysz

i co to jest 80 gram
Osobno każdego fileta ważysz?


Zmieniony przez - gobbi w dniu 2015-02-26 14:44:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2021
gobbi
kara1814
Ok dziekuje za pomoc. czyli jem kurczaka i wazy np 80 gram przed czyli obliczam jego wartosc przed np piers ma 99 czyli 80 gram ma 79,2 kcal. Kumam juz


i co to jest 80 gram
Osobno każdego fileta ważysz?


Zmieniony przez - gobbi w dniu 2015-02-26 14:44:17


I kazdy filet robiony oddzielnie... inaczej foma sie nie zrobi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 222 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2263
Siemka,
Panowie, obecnie robie mase i staram sie o dobre jakosciowo masowanie :), w tej chwili mam 4000 kcal, jezeli chodzi o BTW to B - 2,3 g/kg masy, T - 1.3, ww - 7,7 i wage ciezko robic, chcialbym podbic tluszcze teraz bo juz wegli mam ciezko wcisnac wiecej i pytanie pod jaką postacia te tluszcze? juz dziennie pije 40g oliwy(albo 20 oleju lnianego+20 oliwy) (oprocz tego orzechy, zoltka jaj itp) i boje się czy tej oliwy nie jest za duzo(w kwestii zdrowotnej) a nie ukrywam ze najwygodniej byloby podbic wlasnie oliwą, poza tym najekonomiczniej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 582 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 31186
oliwy jak ci dobrze wchodzi ja bym pił więcej pamiętaj tez zeby nie szaleć z nasyconymi i pamiętać o proporcjach o6 do o3 pozatym masz jeszcze olej rzepakowy oraz tluste ryby,tran,ser żółty oraz mozzarela,awokado, boczek

Zmieniony przez - marbex w dniu 2015-02-26 21:00:59
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masa dla 74 kg chłopka

Następny temat

Pierwsza dieta na masę

WHEY premium