SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 17

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 223962

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 220
Witam, mam pytanie odnośnie koktajlu po treningu mój koktajl składa się z : mleka 250ml , jedno jajo oraz dwie łyżeczki kakao. może to głupie ale chce spróbować trening o to tego Pana

16 koktajli to dość dużo a nie posiadam gainerów ani białka dlatego z domowych produktów chce sobie ułożyć koktajle na ten dzień. co waszym zdaniem czy tak duża ilosc jaj i mleka moze zaszkodzic ? nie mowicie ze jestem glupi i chce to robic moje zycie itp itd.. lubie nowosci lubie pakowac przebywac na silce. ale mniejsza o to czy taki koktajl bedzie ok ? co zastapic itp ?

Zmieniony przez - kamilpompa17 w dniu 2015-02-18 02:05:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
w tym wypadku tylko koktajl z insuliny i hormonu wzrostu.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 220
nie no poważnie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
dostałeś poważną odpowiedź.. jak juz ogladasz jego filmy, to obejrzyj sobie reszte jak mówi o swoich cyklach..

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
nikt normalny nie robi takiego treningu, marto też zastanowić się ile w tym prawdy ile marketingowej papki.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 220
o cyklach itp ogladalem nieraz , dobra chlopaki narobilem sb nadziei ale odpuszczam , dzieki za odpowiedz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 220
Panowie co stosować na stawy ? trenuje od 3,5 roku mam prawie 18 lat i ciężary nie są lekkie (jak dla kogo) stosować coś na ochronę stawów ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
odpowiednią rozgrzewkę i poprawą technikę wykonywanych ćwiczeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 220
co myślcie trenować każdą grupę mięśni 2x w tyg na masie ? trening będzie się składał po 3 ćwiczenia 3-4 serie. oczywiście odstęp na regenerację jest
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masa dla 74 kg chłopka

Następny temat

Pierwsza dieta na masę

WHEY premium