SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 17

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 223870

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wczoraj robiąc sobie fit wersję pizzy podczas przesiewania mąki dopadła mnie pewna zagwozdka.
Otóż podczas przesiewania mąki pełnoziarnistej na sicie zostały mi otręby, które oczywiście wsypałem ponownie do składników na ciasto.

Jednak rodzi się pytanie czy mogę sobie ręcznie dosypywać otrąb do mąki niższego typu, czy będę mieć jakieś straty w minerałach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 259 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2679
Jak to jest z tym mlekiem, bo zawrotu dupy można dostać od sprzecznych informacji. Jedni twierdzą, że to boski napój, super masa, drudzy, że to biały morderca powodujący śmierć (w wieku 80 lat). A ja piję ponad litr dziennie bo lubię mleko i jakby nie patrzeć, wliczam je do diety jako normalny produkt żywieniowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1170 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20678
Witaj Litr to moze przesadza ;] srał bym dalej niz widze optymalnie 500ML to jeszce zrozumiem 2 razy po 250 z WPC :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 259 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2679
Nie mam problemów z trawieniem laktozy, w każdym bądź razie, żadnych skutków ubocznych nie widzę. Dlatego dziwi mnie ten cały "hejt" na mleko, ale daje też do zastanowienia, dlatego pytam się osób z wiedzą na ten temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1170 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20678
Daxll
Wczoraj robiąc sobie fit wersję pizzy podczas przesiewania mąki dopadła mnie pewna zagwozdka.
Otóż podczas przesiewania mąki pełnoziarnistej na sicie zostały mi otręby, które oczywiście wsypałem ponownie do składników na ciasto.

Jednak rodzi się pytanie czy mogę sobie ręcznie dosypywać otrąb do mąki niższego typu, czy będę mieć jakieś straty w minerałach?


pewnie ze mozesz ja zawsze daje 50/50 otreby + maka jakas tam bardzo dobre rozwiazanie np. mielic platki owsiane i traktowac jako make
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 857
KamiD
Nie mam problemów z trawieniem laktozy, w każdym bądź razie, żadnych skutków ubocznych nie widzę. Dlatego dziwi mnie ten cały "hejt" na mleko, ale daje też do zastanowienia, dlatego pytam się osób z wiedzą na ten temat.


jak nic sie nie dzieje to smialo mozesz pic, ja w pewnym momencie zaczalem pic regularnie mleko, ok 300ml i zauwazylem problemy gazowo-zoladkowe ;) po kompletnym odstawieniu mleka problemy zniknely natychmiastowo, teorie o nietolerancji laktyozy wsadzalem miedzy bajki, podobno 20% ludzi to ma wiec uznalem ze mnie to nie dotyczy bo niby czemu, a jednak, bez mleka u mnie jest lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Nie ma w nim nic wartego uwagi. Chyba, że smak, tak jak piszesz. Warto z kolei spożywać mleczne napoje fermentowane. Z uwagi na wapń i bakterie fermentacji mlekowej.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Nowy temat:

https://www.sfd.pl/POJEDYNCZE_PYTANIA_VOL._18-t1072890.html 

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masa dla 74 kg chłopka

Następny temat

Pierwsza dieta na masę

WHEY premium