SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 17

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 225077

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3355
Są to kwestie indywidualne, pracuję na 3 zmiany więc pory snu też mi się zmieniają, dodatkowo jestem aktywnym zawodnikiem BJJ. Nie powiem, że to jest dobra ilość snu ale muszę tak robić jeśli chcę trenować, po przyjściu z pracy ucinam sobie 45-60 min drzemkę i wtedy jestem tip-top. A treningi robię naprawdę ciężke ;)

<--------Jeśli pomogłem SOG :)
http://www.sfd.pl/Najprostsza_zupa/krem_na_świecie!-t1061270.html
"Amat vitoria curam"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1089
Witam serdecznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 128 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 724
Noo witam XD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2216
Czy można jeśc posiłki np co godzinę lub bo półtorej? Chodzi np o 100g kaszy 250 g kura a ten drugi posiłek to 100g mintaja i 100g ryżu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 128 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 724
A czemu by nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1089
Witam serdecznie
Od pewnego czasu moim celem była redukcja, w celu odsłonięcia six packu, ale zrozumiałem, że będzie mi łatwiej za kilka miesięcy jak pociągnę trening masowy.
I mam pytanie:
Po treningu siłowym lepszy będzie ryż brązowy (ww złożone) czy jaśminowy ( ww proste)??? Dodam, że trenuje późno ok godz 19-20, oraz bezpośrednio po treningu wypijam białko z miodem. Czy picie takiej "odżywki" bezpośrednio po treningu i jedzenie 30-60 min później posiłku to dobry pomysł w godz wieczornych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2256
Mam takie nurtujące mnie pytanie o tłuszcze, staram się trzymać dietę na poziomie 2800 kcal w czym B/T/W ok 200/300/90 (90 kg wagi).

Pytanie- czemu tłuszcze są odradzane okołotreningowo - np w ostatnim posiłku przed i 1szym po treningu ??

Czy np jaja kurze odpadają potreningowo ze względu na zbyt wysoką zawartość tłuszczu ?

Co z twarogiem? Czy na noc- ok 1,5h przed snem będzie dobrym posiłkiem ? Czy lepiej wcinać go np na drugie śniadanie ?

Mam tu problem, bo jak okołotreningowo mam jeść same W i B to nie wpierdziele tyle T na drugie śniadanie, chyba, że będę walił paliwo rzepakowe w shotach ;)

Ps. Wstawiam zrzut z planowanych na jutro posiłków dla przykładu. Do zaakceptowania ??

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29676
tłuszcze odpadaj z dwóch powodów:
1. Spowalniają wchłanianie pokarmu
2. Nienasycone działają przeciwzapalnie

"idz wyprostowany wśród tych co idą na kolanach".
Z.Herbert

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2256
Czyli co np. jeśli przed i po treningu ? i kiedy jeść tłuszcze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2256
Nienasycone czyli zdrowe tłuszcze np z oliwy, orzechów itp ? I jak ich przeciwzapalne działanie odnosi się do szkodliwości okołotreningowej ??
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masa dla 74 kg chłopka

Następny temat

Pierwsza dieta na masę

WHEY premium