SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 17

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 223740

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1777
Witam, mam pytanie odnośnie 2 sniadania w szkole - co sadzicie na temat jedzenia sloiczkow dla dzieci [BoboVita / Gerber] w dni kiedy nie mam totalnie czasu na poranne gotowanie? Czy moze byc to jakies rozwiazanie czy lepiej sobie odpuscic i zjesc zwykla kanapke? Dodam, ze jestem kobieta, wiec nie musialabym jesc 10 sloiczkow zeby sie najesc [jak w przypadku mezczyzn] :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 3943 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80246
Zawsze robie sobie na śniadanie omleta z płatków owsianych jajek owoców i jogurtu czy wyjdzie mi on również gdy dodam zamiast płatków kaszy mannej?

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 688 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15338
Słoiczki gerbera to idiotyczny pomysł i mówię to zdecydowanie delikatnie.

Obawiam się, że z kaszy manny niekoniecznie zechce wyjść smaczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29676
Rafaelloo czekałem aż ktoś delikatnie odpowie bo mi zabrakło słów na temat takich słoiczków :)
...ja bym się nawet zastanowił zanim bym to dziecku dał

"idz wyprostowany wśród tych co idą na kolanach".
Z.Herbert

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
hayabusa987
Witam, mam pytanie odnośnie 2 sniadania w szkole - co sadzicie na temat jedzenia sloiczkow dla dzieci [BoboVita / Gerber] w dni kiedy nie mam totalnie czasu na poranne gotowanie? Czy moze byc to jakies rozwiazanie czy lepiej sobie odpuscic i zjesc zwykla kanapke? Dodam, ze jestem kobieta, wiec nie musialabym jesc 10 sloiczkow zeby sie najesc [jak w przypadku mezczyzn] :P


zrób własne smotthie/koktajle/ sorbety

minuta roboty i dużo bardziej odżywcze

Qitr
Zawsze robie sobie na śniadanie omleta z płatków owsianych jajek owoców i jogurtu czy wyjdzie mi on również gdy dodam zamiast płatków kaszy mannej?


Wszystko zależy jak robisz omlet, mnie zawsze wychodzi nie ważne co bym dał :)
ale wszystko blenderuje
Robiłem taki omlet pamiętaj, żeby kasza była już zrobiona :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2256
Mam pytanko o wołowinę, czy surowa w formie tatara lub carpaccio jest równie wartościowa co po obróbce termicznej? W sensie czy przyswoję z niej tyle samo energii oraz B/T/W ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22
witam, mam 15 lat 175 wzrostu 55 kilo , chodzi oczywiscie o wage , mam szybki metabolizm i chcialbym go jakos zwolnic zeby móc zacząc tyć bo jem jak za 2 osoby a nie tyje hehe . Jakies rady ? jestem w stanie kupic suply lub cos podobnego,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 41
Witam, mam pewne pytanie. Jestem tu nowy, a mianowicie pytanie dotyczy tego, czy jest ktoś, kto może ułożyć mi dietę (oczywiście nie jakąś wyrafinowaną, bo chce, żeby była darmowa. Niestety nie stać mnie na konsultacje z dietetykiem). Mam 16 lat i wadę klatki w postaci zapadnięcia. Chciałbym zacząć ćwiczyć i nawet nie wiem, jak się do tego zabrać, ale chyba podstawowym "składnikiem" jest dieta. Proszę o potraktowanie mnie łagodnie, dziękuje z góry wszystkim za odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
zalozyles temat wiec tam czekaj na odpowiedz.. po co bez potrzeby "smiecic" na forum ?

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 41
NoIzZeR
zalozyles temat wiec tam czekaj na odpowiedz.. po co bez potrzeby "smiecic" na forum ?


Totalnie przypadkiem akurat tutaj to wysłałem. ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masa dla 74 kg chłopka

Następny temat

Pierwsza dieta na masę

WHEY premium