SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 17

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 225147

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 4463 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78211
PawelSzEvc


Czarna herbata jak najbardziej z tym, ze jeśli nie masz problemem z podażą żelaza.



A jaki wpływ ma czarna herbata na żelazo?

Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie - znajdziesz powód.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 552 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11093
Witam,zalozylam dziennik posilkow, pytanie brzmi wpisac swoje normalne dzienne zapotrzebowanie czy dzienne zapotrzebowanie tak jak jestem na redukcji 1600. ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9059 Napisanych postów 82751 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699853
oczywiście że aktualne ,czyli te z deficytem kalorycznym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3271
jeżeli przybrałem za mocno w pasie to mogę to jakoś zredukować tak by przy okazji móc dalej budować mięśnie (szczególnie górnej części ciała) ? Dodam, że to prawdopodobnie przez większą ilość węgli, czy w takim razie mogę zwiększyć tłuszcz kosztem ww i dalej budować masę ? Czy jednak ograniczając węgle, a zastępując je tłuszczem powinienem dodać więcej kcal do mojej diety na masę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9059 Napisanych postów 82751 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699853
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11
Co sądzicie o mleczku kokosowym (takim puszkowanym) w zbilansowanej diecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 857
tak a'propos olejów, dzisiaj kupiłem w Biedronce, 1l za 9,99zł wg. mnie super olej, co sądzicie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
Rafinowany czy nie? Chociaż i tak kupując czysty rzepakowy dostaniesz 2/3x więcej o3 albo lniany to jeszcze więcej.

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 857
rafinowany, do tej pory smażyłem na oliwie z oliwek, a wiadomo co niektorzy sadza o oliwie do smazenia wiec od razu go wzialem, wiec mowisz ze olej rzepakowy lepszy? o lnianym to wiem ze jest b dobry ale napewno nie kosztuje 10zł za litr... a rzepakowy jak cenowo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 478 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3678
co złego w majonezie ? :v

Rafis

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masa dla 74 kg chłopka

Następny temat

Pierwsza dieta na masę

WHEY premium