SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 17

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 223634

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75935 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754304
Przetestuj i zobacz co z tego wyjdzie

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1357 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22874
Streetz Killer
Streetz Killer
domer czyli nie ma znaczenia jaki rozklad makroskladnikow w diecie powoduje wzrost tkanki tluszczowej tylko ogolna liczba spozytych kcal , dobrze rozumiem ?


odswiezam posta...

odswiezam po raz kolejny. domer nie ma znaczenie rozklad makrosow na wplyw tkanki tluszczowej jesli jest sie w zapotrzebowaniu ? obecnie jade na takim rozkladzie 55 w 30 tl i 15 b. efekty sa , chociaz przetestowalem na siebie wieksza ilosc tluszczy i okazalo sie ze sie czuje o wiele lepiej i mam wiecej energii, wiec chialbym odjac ww i dodac do tl co daloby mi 50 ww 35 tl i 15 b. i tu mam problem czy taka podaz tluszczu nie wplywa na wzrost tkanki mimo ze wszystko jest w zapotrzebowaniu ? domer dzieki za info
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75935 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754304
Każdy organizm jest inny i inaczej reaguje na różnego rodzaju zmiany. Zmień i przetestuj na sobie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 432 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1479
Czy na redukcji stosuje sie refeed day żeby uzupełnić kalorie i dać znać organizmowi że wszystko jest ok i nie musi odkładać on dodatkowe jeszcze tkanki tłuszczowej? Jestem troche skinny fat, miałem jakoś 20% bf, teraz mam może z 19%. Czy musze to stosować czy moge praktycznie do końca być na deficycie -800kcal?? Jakis cheat meal od czasu do czasu zamiast tego? Prosilbym kogos kto sie zna o wskazówki. Moge podrzucic foto jak wygladam, nie jestem takim grubasem az tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 88
Cześć

Jestem nowy na forum, więc witam wszystkich.
Ktoś podpowie, jak mam policzyć kalorie dla dania, które nie występuje w bazie danych? Chodzi mi o taką zupę:
Zupa selerowa z łososiem.

Zmieniony przez - sredniaq w dniu 2015-01-13 12:48:29

Zmieniony przez - sredniaq w dniu 2015-01-13 12:49:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
zliczasz kcal z użytych składników i masz.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 88
Koniu151
zliczasz kcal z użytych składników i masz.


Tak właśnie zrobiłem.
Zgłosiłem przepis też do bazy potreningu.pl :)

Powoli się uczę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1357 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22874
taki problemik cwicze 6 razy w tygodniu na silce z czego po 60 min intensywnie i wg kalkulatorow przy tej aktywnosci mam spozywac 3000 kcall lub 3300 (to jest z kalkulatora potreningu.pl, wiekszosc opinii twierdzi ze ten jest najkorzystniejszy) chociaz nie wiem. wiec jezeli bym chcial zdobych suchej , masy tak, na +200 kcal to wedlug pierwszego kalkulatora musialbym jesc ok 3200 a tego z potreningu 3500. jak widac moge sie oszukac nawet o 500 kcal wiec prosilbym o rade. dotychczas sugeruje sie tym 3000 kcal i nie zabardzo sie dobrze czuje, jakby mi brak bylo energii mimo ze skladnikow mineralnych mam ponad norme (duzo kasz, makaronow razowych, ryzu, mies , podrobow, oliwy, sera zoltego itp) i na dodatek tkanka tluszczowa rowniez pozostaje bez zmian, choc obwody moich miesni nie rosna zbyt szybko ( moze tak powinno byc :D) co proponujecie , czy zwiekszyc liczbe kcahl czy pozostac przy 3200?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
stosownym byłoby zastanowić się czy 6 treningów siłowych to coś czego potrzebuje szesnastoletnie dziecko.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 60
Witam, mam problem. Chodzi o kalorie, moje zapotrzebowanie to 3100, ja robie mase wiec wychodzi mi jakies 3300 i w dzien treningowy, dzieki posilkowi ktory zjadam odrazu po treningu mam te 3.3 lecz w dzien bez cwiczen wychodzi mi 3k, i co mam teraz zrobic? Dodac jeszcze jeden posilek w dni bez treningu, zostawic te 3k, czy co?...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masa dla 74 kg chłopka

Następny temat

Pierwsza dieta na masę

WHEY premium