SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 17

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 225236

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 552 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11093
Cwicze po sn przed drugim sniadaniu oraz po obiedzie czyli przed 4 posilkiem. Chodzi o redukcje co jadac ? cwicze silowo,biegam,cardio itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 552 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11093
Witam jem sn i wtedy cwicze raz silowo,raz bieg,cardio . zalezy od dnia potem jem drugie sn co powinnam jesc na redukcji na nie/. Cwicze rowniez po ob takie cw jak powyzej a potem 4 posilek i 5. co i jak jesc ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
powinnaś jeść rz z kc i wrz z um il tl



Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2015-02-28 16:35:57

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7500
elo,czy wizualnie "na oko" mozna ocenić jakoś czy chleb jest z pełnego ziarna i barwe zawdziecza wysoko jakosciowej mące czy barwiony karmelem? Jest jakis art na ten temat powszechny? Lub jaki wybierać najlepiej chleb na diecie typu carb cycling nastawionej na redukcje ? Podajcie ze dwa przyklady bo z dostepnoscia srednio

Zmieniony przez - Pytacz_123 w dniu 2015-02-28 20:30:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78763
waga pieczywa może co nieco powiedzieć, z mąki oczyszczonej są lekkie i bardziej "napowietrzone" w miękiszu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7500
mhm,wiec te lepsze jakosciowo powinny miec bardziej zbity miękisz i byc nieco cięższwe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 590 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11170
Jest jakaś zależność jeśli chodzi o ilość węglowodanów w ostatnim posiłku na redukcji ? Bowiem mój ostatni posiłek dnia zawiera około 50% dziennej racji węglowodanów . Dzieje się tak zarówno w DT jak i DNT .

'It's not because of that, it's not because of money
Works in my blood and I kill 'cause I'm hungry'

-

'Pain demands to be felt'

-

'Where there is life - there is hope'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 346
Mam pytanie odnośnie weekendowej diety.
Z tego co czytałem, najważniejsze, aby przyjmować dziennie odpowiednią ilość B/WW/T w ciągu dnia. Codziennie jadam 6 posiłków dziennie. Niestety w weekend mam problemy. Odsypiam powiedzmy tydzień, jeden posiłek odpada. Międzyczasie inne obowiązki gdzie czas się wydłuża itp. Średnio wychodzi mi od 4-5 posiłków dziennie.
Czy w takiej sytuacji zwiększyć ilość białka i innych składników podczas posiłków?
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 388 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8531
Trenuję od 18 do 20. Czy po treningu mogę zjeść np jabłko, czy o tej godzinie już lepiej nie jeść węglowodanów prostych?
Czy wieczorem mogę zjeść płatki owsiane?
Co myślicie na temat masła orzechowego Sante?
Czy bycie na redukcji przez dłuższy czas może nieść negatywne skutki? Jeśli tak, to jaki to mniej więcej czas?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 552 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11093
Co myślicie na temat masła orzechowego Sante?

Sante naturalne polecam. Dobry sklad ma :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masa dla 74 kg chłopka

Następny temat

Pierwsza dieta na masę

WHEY premium