SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 17

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 224831

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 198
Rano po przebudzeniu ok. 6.30 jem owiasnkę z orzechami, owocami na wodzie i jadę na siłownię. Wychodze z siłki ok 8.30, czy jak jem II śniadanie o 10 jest okej? Czy zbyt późno? Jak to inaczej/lepiej rozplanować? Ma jakieś znaczenie czy robiłam cardio czy trening siłowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
dobrze jakbyś po śniadaniu przynajmniej te 2 godz. odczekała i dopiero potem zrobiła trening

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 198
Z jakiego wzgledu? Nie czuje się ciężko. Może jeść cos innego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Jak Ci pasuje to ok, nic nie zmieniaj.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76048 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754931
Posiłek 1,5h po trening to dość długo. Chyba, że wypijesz np odżywkę białkową. Lepiej by było zrobić dłuższą przerwę od posiłku do treningu a następnie krótszą po treningu. Jeżeli tak Ci pasuje.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1767
Witam jestem na reverse diet od końcówki marca z 2350kcal podniosłem juz do 2900kcal w tym czasie waga zmalała mi jeszcze 1,5kg dodając 100kcal tygodniowo a nie chcę już tracić wagi :D więc pytanie czy mogę zwiekszać kalorie o 200 co tydzień czy uważać bo może mnie zalać?jakieś sugestie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76048 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754931
Możesz dodać, ale obserwuj dokładnie organizm.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1767
ok jeszcze jedno pytanie,chcę kupić kreatynę żeby wspomóc mięśniom rosnąć :D i pytanie czy lepiej poczekać aż dojdę na plus z kaloriami czy już sobie odpalić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 3943 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80256
z tego co wiem to po treningu lepiej zjesc ryż+mięso+ warzywa niż odżywkę białkową z ryżem i bananem/rodzynkami

dobrze myśle?

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76048 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754931
Zawsze lepiej. Nie tylko po treningu.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masa dla 74 kg chłopka

Następny temat

Pierwsza dieta na masę

WHEY premium