SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 17

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 225133

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6278 Napisanych postów 76084 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755107
tomb1
czy bezposrednio po treningu silowym powinno przyjac sie porcje weglowodanow prostych?czy poprostu do godziny po silowni pelnowartosciowy posilek,i ogolnie najwazniejsze jest calodniowe zapotrzebowanie?


Zależy od specyfiki treningów i celu. Konieczności na pewno nie ma.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 432 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1479
Owoce typu jablka, moga byc pod wieczor na redukcji? Czy lepiej takie owoce spozywac do wieczora max, do tej godz 19:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6278 Napisanych postów 76084 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755107
Możesz zjeść kiedy masz ochotę, np wieczorem.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 432 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1479
To samo tyczy sie rodzynek takich do twarogu?
Pytam bo chodzi o to ze od 3 dni waga mi stoi, mimo ze jem po 2100kcal(waga 79,2kg wzrost 185) a moje zapotrzebowanie to jakies 2900, probuje domyslec sie czemu moja waga stoi i czy wina stoi po stronei diety czy tego ze malo sie ruszam bo pedze siedzacy tryb zycia, oprocz silki 3x w tyg.
Chyba bede musial jeszcze nizej zejsc z kcal...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9059 Napisanych postów 82751 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699853
flex1976
może założysz swój temat "pytania avertosa"?


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6278 Napisanych postów 76084 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755107
Od 3 dni? A co Ty zbijasz wagę do zawodów? Jeżeli nie to nie widzę problemu. Masa ciała nie jest wyznacznikiem efektów. A na pewno nie po 3 dniach. Dokonuj pomiarów obwodów ciała, co 2tyg. rano na czczo. Rób zdjęcia sylwetki np co miesiąc i na podstawie tych zmian koryguj kcal.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1094
moze to glupie pytanie, ale zawsze mnie to zastanawialo. co sie dzieje w przypadku, jesli moj organizm nie trawi jakiegos posilku? tj. jak pojde na przyklad do indyjskej knajpy a potem kolejne pol godziny spedze z biegunka (ofc jesli chodzi o krotkotrwale 'zatrucie') to czy to jedzenie w ogole daje mi jakies wartosci odzywcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6278 Napisanych postów 76084 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755107
Skoro się zatrułeś to organizm chce się pozbyć bakterii z organizmu. Jednak biegunka po posiłku nie musi oznaczać, że się zatrułeś.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 432 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1479
domer
Od 3 dni? A co Ty zbijasz wagę do zawodów? Jeżeli nie to nie widzę problemu. Masa ciała nie jest wyznacznikiem efektów. A na pewno nie po 3 dniach. Dokonuj pomiarów obwodów ciała, co 2tyg. rano na czczo. Rób zdjęcia sylwetki np co miesiąc i na podstawie tych zmian koryguj kcal.

Powiedziano mi ze nie mam za duzo tłuszczu dlatego jestem w stanie to spalić w 2 miesiace, minal juz miesiac.... do tej pory codziennie spadala mi waga a teraz stoi.... Dlatego pytam. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1094
domer
Skoro się zatrułeś to organizm chce się pozbyć bakterii z organizmu. Jednak biegunka po posiłku nie musi oznaczać, że się zatrułeś.


dzieki, ale w sumie nadal nie wiem co sie dzieje ze wartosciami odzywczymi itp?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masa dla 74 kg chłopka

Następny temat

Pierwsza dieta na masę

WHEY premium