SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 17

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 223837

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Ejber
ponawiam pytanie jaka cześć wieprzowiny jest najlepsza? codziennie jem kurę/tunę dodałbym jakieś inne mięso jeszcze w miarę tanie


Wszystkie elementy będą dobre. Zależy tylko jak je wkomponujesz w dietę. Np schab, szynka, łopatka, karkówka, polędwiczka.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
och93
Korzystał ktoś z takiego bądź podobnego e-kursu ? ma to w ogóle jakikolwiek sens bo niby jest tam podstawa prawna ukończenia kursu § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. - Dz. U. poz. 186

http://www.mydeal.pl/produkty-certyfikowany_ekurs_dietetyki_lub_zywienia-22986.html


Jak chcesz się czegoś nauczyć, to równie dobrze a nawet lepiej będzie jak poczytasz książki, publikacje, artykuły.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 173 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1255
Co sadzicie o wladowaniu prawie calych i tluszczy w 2 posilki na roznych krancach dnia zeby latwiej kontrolowac kalorie? Nie mowie tu o IF. Zadzialaloby to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Pytanie rodzi się z czego to tłuszcze, ile ich i jak Twój układ pokarmowy na to zareaguje.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2014-12-14 12:18:09

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
Mleko bez laktozy jako staly dodatek do diety rzedu srednio 300 ml ed przejdzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
wielka krzywda Ci się nie stanie.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 388 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8531

Wiem, że wikipedia nie jest rzetelnym źródłem informacji, dlatego chcę zapytać o informacje z powyższego linku. Mianowicie o procent energii z białek, tłuszczów i węglowodanów, zapotrzebowanie na podstawowe składniki pokarmowe i wartość energetyczna dla wybranych dyscyplin sportowych w przeliczeniu na kg masy ciała dla piłkarza. Jest tam spora ilość tłuszczu, a nie chciałbym się zalać. Odnośnie zapotrzebowania, to wydaje mi się, że to trochę za dużo. Proszę o opinię na ten temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Rodzi się pytanie, czy jesteś piłkarzem, czy grasz w piłkę gdzieś w okręgówce? Jak trenujesz w poważnym klubie, gdzie obciążenie to często dwa treningi dziennie + indywidualnie siłowo to zapotrzebowanie z wiki może być realne.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 388 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8531
Bardziej to pierwsze :D dlatego pytam, nie wiem jak mam określić swoje zapotrzebowanie ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
w postach podwieszonych masz wzór na zapotrzebowanie, uwzględnij całą aktywność i wylicz. Jednak jak trenujesz w podobnym trybie jak napisałem, nawet jak jeden z treningów to tylko rozbieganie, to bierz również pod uwagę, komfort układu pokarmowego, nie tylko to co pokażą cyferki.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masa dla 74 kg chłopka

Następny temat

Pierwsza dieta na masę

WHEY premium