SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 17

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 223865

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 173 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1255
3:1, A więc całość to 4 jakby, a że spożywasz 3/4 z tego omega 6, to jesz 30 g omega 6, i 1/4 omega 3 czyli 10 g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 544 Napisanych postów 1749 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 662809
Wezuwiusz
Takie mleko ogólnie jest dobre, chyba że ktoś jest zagorzałym przeciwnikiem nabiału lub ma nietolerancję laktozy. Ja tam je głównie piję jak chcę dobić białko na noc, wypijając litr dostarczam jakoś 30 gram białka, czyli +/- jednąporcję. Dobre w porównaniu 3.2%, bo jednak ma te 30 g tłuszczów mniej, no chyba że komuś akurat zalezy na tych tłuszczach tez


Wypijając litr mleka oprócz 30g białka, o którym piszesz dostarczysz ok. 50g węglowodanów. Wliczasz ja w bilans?

Zdecydowanie lepiej zjeść twaróg, gdzie w 150g też masz 30g białka a węgli ok 6g lub mozarelle, ale tu trzeba znowu uwzględnić spora zawartość tłuszczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
W mleku nie ma nic wartego uwagi. Przemawia za nim jedynie ew. smak. Pod warunkiem, że ktoś lubi.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1357 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22874
pytanko, jest jakas zasada ile mozna zjesc max tluszczy do posilku? chodzi mi o sam tluszcz z bialkiem bez zadnych węglowodanów. moze byc z 30 -40 gram ? czy sie odlozy w tkanke tluszczowa? ten posilek to kolacja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 4463 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78211
zależy od ogółu diety.

Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie - znajdziesz powód.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Nie ma takiej zasady. Ważne jest to jak Twój organizm zareaguje np na 50g. Również istotne jest kiedy taki posiłek będzie zjedzony.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 403 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5747
jaki posiłek jest w stanie dostarczyć organizmowi w odpowiedni sposób zapotrzebowanie potreningowe (czyli glikogen, białko)? Czyli chodzi mi o posiłek lub produkty, które można spożywać po treningu jako alternatywa dla odżywek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29676
jest tego od zaj**ania! podstawowy ryż+kurczak :D ...i ogólnie co tam sobie wymyślisz unikając nienasyconych kwasów tłuszczowych.

"idz wyprostowany wśród tych co idą na kolanach".
Z.Herbert

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 403 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5747
chodzi mi wlaśnie o najlepsza opcje. Czy Ryż jest szybko wchłanialnym węglowodanem? Wątpię. A takiego potrzeba po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29676
to zjedz sobie cukier będziesz miał szybko wchłanialny.

"idz wyprostowany wśród tych co idą na kolanach".
Z.Herbert

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masa dla 74 kg chłopka

Następny temat

Pierwsza dieta na masę

WHEY premium