SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 17

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 223899

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 432 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1479
1. Czy orientuje sie ktoś tutaj ile mogą stać jajka kupione w paletach? Kupiłem z 200 sztuk, część z nich leży już z 2 miesiące, nie wiem czy sie nie zepsuły.

2. Jak sie ma jedzenie większej ilości kcal pod wieczor? Z rana i po południu mniej mi sie chce jeść w porównaniu do apetytu jakiego mam pod wieczor po godz 20:00 czy to może wpływać źle na sylwetkę/redukcję??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
co do drugiego pytania to nie powinno wplynac zle.. o ile bilans itp. sie zgadza.. poza tym, duzo ludzi na redukcji leci na IF, gdzie posiłki czesto zaczyna sie jesc dopiero pod wieczór przeważnie .. także tym raczej sie nie martw

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 432 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1479
Dzięki. Czyli to mit z tą insuliną że w nocy jak sie najemy pod wieczor to sie odklada w tluszcz bo kortyzol to powoduje itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
no chyba ze mialbys jesc same np.snikersy, duza ilosc owoców, ogolnie wegli prostych i do tego niezdrowych tluszczy.. to wtedy jak najbardziej odlozy sie to w postaci tłuszczu.. a tak jeżeli masz dobrze ugraną miche, zdrowe i dobrze zbilansowane posiłki to nie musisz sie martwić, to ze jedzenie po tam zalozmy 18-19 powoduje tycie to jest mit

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1357 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22874
jak to jest z tłuszczami czy np na masie moge jechac 2 g na kg masy ciała bez obawy przyrostu tkanki tłuszczowej ? oczywiscie wszystko w zapotrzebowaniu, poniewaz na wysokich weglach niezbyt sie dobrze czuje. co sadzicie o czyms takim ? czy lepeiej zostawic tluszcz na 1-1,5 g na kg masy i reszta wegle z bialkami ? prosze o porady bo nigdzie info nie moge na ten temat znalezc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie
Ogólnie tak w skrócie to im więcej węgli tym mniej tłuszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Wszystko należy dostosować pod swój organizm. Jeżeli źle się czujesz na wysokich węglach to ogranicz je i bazuj na tłuszczach.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
jak wyżej, natomiast jak chcesz robić mase na wysokich tluszczach, to ogranicz węgle.. to podchodzi pod takie low carb tylko ze na mase.. i jezeli chcesz robić mase na tluszczach to kcal równiez musisz znacznie podbić, o ok.800-1000kcal.. wegle tak do 150g max..

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 432 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1479
Co może wpływać na problemy z pamięcią, koncentracją? Odkąd jestem na diecie zauważyłem u siebie takie spadki.. Niby dieta jest zdrowa a jednak ..
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masa dla 74 kg chłopka

Następny temat

Pierwsza dieta na masę

WHEY premium