SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 17

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 225057

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 192 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7326
Fabik
Ja np robie dzień wcześniej wieczorem i na śniadanko mam są łatwiej strawne ;P

To czyli rano tylko dolewasz wodę czy jak ...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1205 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18014
tak wrzucam do gara dolewam wody wsypuje białko owoce (orzechy + rodzynki) dzień wcześniej zalane były w płatkach podgrzewam na malym gazie i śniadanko pycha ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29676
ładne papki jecie :) nie lepiej na bieżąco rano wrzucić do wrzątku gotować 1-2min odcedzić? świeże i cieple? dodać do czego się tam chce np. jogurtu, serku homogenizowanego plus rodzynki, owoce, orzechy/wiórki jako tłuszcze plus jakieś białeczko/twaróg?

"idz wyprostowany wśród tych co idą na kolanach".
Z.Herbert

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1205 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18014
Jeśli ktoś ma kłopoty trawiane po płatkach? nie nie lepiej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29676
W takim razie proponuje dorzucić z 10g siemienia lnianego mi pomoglo ")

"idz wyprostowany wśród tych co idą na kolanach".
Z.Herbert

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1205 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18014
co nie zmienia faktu że takie mi bardziej smakuje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 235 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5170
Co sądzicie na temat mleka 0,5% na redukcji? Czy 400g dziennie w czymś zaszkodzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 4463 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78211
ja sądze, że mleko 0,5% to nie mleko, a zabarwiona woda

Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie - znajdziesz powód.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 173 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1255
Takie mleko ogólnie jest dobre, chyba że ktoś jest zagorzałym przeciwnikiem nabiału lub ma nietolerancję laktozy. Ja tam je głównie piję jak chcę dobić białko na noc, wypijając litr dostarczam jakoś 30 gram białka, czyli +/- jednąporcję. Dobre w porównaniu 3.2%, bo jednak ma te 30 g tłuszczów mniej, no chyba że komuś akurat zalezy na tych tłuszczach tez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 134 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5181
Mam pytanie o stosunek kwasów omega 6 do 3. np. jak jest 3:1 to jak spożywam 10g omega 3 to omega 6 muszę max 30g, dobrze zrozumiałem?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masa dla 74 kg chłopka

Następny temat

Pierwsza dieta na masę

WHEY premium