SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 17

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 224887

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6276 Napisanych postów 76056 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754969
Zerknij do klozetu. Jak posiłek się w nim znajduje to już wiesz

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 432 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1479
Czy niskie kalorie na redukcji, tj. węgle i troche tłuszcze mają wpływ na zakwasy po siłowni? Miałem przerwe 2 tyg od siłki, 2 dni temu zacząłem robić nowy plan FBW, i wczoraj jak i dzisiaj normalnie wszystkie miesnie mnie bolą. Czy to przez tą redukcje? Nie wiem czy mam odpuścić dzisiejszy trening i przeczekac az sie zregeneruje (ustąpią zakwasy) czy normalnie pójśc i to olać. FBW jak wiadomo robi sie co 2 dni, wiec dzisiaj powinienem juz isc skoro przed wczoraj bylem ostatnio. Nie wiem, mam wiecej zjesc, zeby zakwasy ustąpiły?? CO robić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 688 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15338
CIERPIEĆ. Taka natura, że jak ćwiczysz to są zakwasy.

Chłopie, te 22 lata w Twoim profilu to jakiś żart, czy sprawdzasz naszą cierpliwość?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9058 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699804
a nasz cierpliwość jest ograniczona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 432 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1479
Ja wiem ze są zakwasy, nie chcialem was urazic czy cos, chce tylko wiedziec czy moge z nimi cwiczyc czy przeczekac lepiej az miesnie sie zregeneruja...... Tyle w temacie

Zmieniony przez - avertos w dniu 2015-01-22 19:53:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 4463 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78211
możesz a nawet powinieneś

Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie - znajdziesz powód.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 432 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1479
Czy prawdą jest to że żeby mieć niski BF trzeba jeść co 3h, żeby nie spowalniac metabolizmu? Dlatego też wszyscy Ci z oponką, mają te oponki ze względu na to że nie jędzą posiłków regularnie? W tym jest cały sekret zalewania się?? Ze zeby nie zalewac sie i utrzymywac niski bf to trzeba jesc co 3h?? i miec ten szybki metabolizm jednoczesnie??

Zmieniony przez - avertos w dniu 2015-01-22 23:36:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1357 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22874
jak spozyje chleb zwykly z dodatkiem warzyw i tluszczy (na 120 g chleba ok 7 g tluszczy + plasterki pomidora) to obniza indeks glikemiczny posilku i tym samym wyrzut insulinowy ? chleb zwykly wg znanych mi zrodel ma ig 70 , taki sam jak bialy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9058 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699804
avertos odpocznij sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9058 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699804
Streetz Killer tak ,ale samo ig nie jest najważniejsze podczas układania diety
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masa dla 74 kg chłopka

Następny temat

Pierwsza dieta na masę

WHEY premium