SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najzabawniejsze sytuacje z waszych siłowni

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 597005

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 999 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4771
Mam siłke z kumplem od dłuszego czasu juz w piwnicy, zainteresowałem go siłka i tak razem jedziemy, tylko ze ON wie wszystko najlepiej:) Zrobil juz ponad 80kilo wagi to rżnie wielkiego mistrza to se ucznia przyprowadzil. Wpadam na siłke i widze jak "mistrz" pokazuje uczniowi martwy ciąg na prostych nogach z obciazeniem 20kilo mowiac ze od tego beda wielkie plecy, ja sie tam nie odzywałem przez jakis czas az młody zauwazył ze stoje i tez chce cwiczyc. Skonczyl robic plecy i dopuscil mnie do sztangi, bezczelnie dorzuciłem na strone po 20, pozniej znow po 10, pozniej po 20 i zrobiłem w ostatniej serii z 6powtórzeń. Młody zaskoczony ze nie na prostych nogach to robie ale jego mistrz pilnowal i zeby sie jakos wybronic - "na niego nie patrz, on nie umie cwiczyc, jak tak bedziesz cwiczyl to nie bedzie postępów". Od tej pory postanowilem przychodzic w innych porach zeby nie zachwiać równowagi w przyrodzie- Sensei i jego uczeń musza zostać sami by medytowac. Rozśmieszylo mnie to haha

Siódmego dnia Bóg stworzył siłownie i wiedział, że to było dobre...

http://www.sfd.pl/siłownia_cziken_xl-t545712.html
http://www.sfd.pl/obliczanie_swojego_max_wyciśniecia-t465818.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1604 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14259
jesteśmy na siłowni kolega robi martwy i przyszła taka dupa i coś tam się kręci zagaduje i akurat ustała tuż za dupą mojego kolegi on akurat się siłuje z ciężarem dość sporym i pier*... gazem a dziewczyna z krzykiem pobiegła i uciekła z siłowni :)
1. jakis rok robiłem wl i tak dymam powtórzenia a taki chłopak straszy mówi żebym nie robił tyle powtorzeń jak jestem taki chudy bo spale mięśnie.
2. kolega z klasy narzeka jaki to on chudy ile je i nie może przytyć i mówi że jakieś białko musi sobie kupić na masę. A drugi mówi "no jak zjesz 1kg białka to i tyle przytyjesz" a ten przytaknął, ja w bekę i cały czas mi wmawiali że tak jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20325
"A od siebie troche inne pytanie.Czy Obciążenie HERTZ 28mm będzie pasować do gryfu marbo 9też 28)?"

Life For Everything - Die For Nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Przupomniała mi się sytuacja sprzed lat kiedy pewien kumpel mi zachwalał jakiegoś gainera "To bardzo dobry gainer, Robert zjadł w miesiąc tylko 2kg tego gainera a przytył aż 4kg"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1604 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14259
Ignatus o to jeszcze lepiej niż u mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 621 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5247
atu777
się siłuje z ciężarem dość sporym i pier*... gazem a dziewczyna z krzykiem pobiegła i uciekła z siłowni :)

dobrze ze jakiegos chili nie jadl bo jakby piepszowym dostala to za napasc by odpowiedzial

I'll Show You How Great I AM!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 596
To i ja coś dorzucę, nie jest to tak mega jak większość Waszych postów ale zawsze coś :D Przychodzę na siłkę, patrzę koleś robi przysiady, podłaczam się on odpuszcza , coś tam mamrota że plecy będzie robił i że sporo kombinowania, no to wywalam karpia po czym robię swoje. Patrze koleś się do MC zbiera, no to ja zgodnie ze swoim fbw biore drugą sztangę i też do MC sie zbieram. Po chwili koleś wbija na ławkę płaską, po rozgrzewce przeskakuje na smitha i tam trzaska, no to ja przejmujęplaską i harat. W przerwie zapytuje "Co, FBW?" pada odpowiedź "Tak , tak", na co ja "Push and pull?" a on "Tak ale to później". Stwierdziłem że nie mam więcej pytań, jestem niekompetentny i lepiej zajmę się sobą...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 415
Jak miałem końcową fazę jelitówki to przy przysiadach ze sztangą(pierwsza seria)zesrałem się w gacie. Puściłem małego, niekontrolowanego bączusia a za nim płynny kleks. Niefajnie jak Ci coś spływa po nodze, hehehe. :)

Zmieniony przez - kuskus90 w dniu 2012-03-16 23:23:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 529
a czy ktos byl swiadkiem jak polecial ci klekot ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Mój kolega z klasy ostatnio: Rób pompki z maksymalnym rozstawem rąk to wtedy na plecy będziesz ćwiczył
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tokaż vs Elko:)?????

Następny temat

Siłka im. Muhammada Ali'ego

WHEY premium