SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najzabawniejsze sytuacje z waszych siłowni

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 597127

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 258 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1855
Jest jest dieta hehe ;)
Na siłowni narazie niemiałem żadnych zabardzo smiesznych sytuacji,tylko ta jedna się trafiła,poza siłownią co prawda ale sądze ze do tematu pasuje
Pozdrawiam ;)

Bike-Fast!
Parkour-Dynamic!
Gym-Power!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Na siłowni 'domowej' zamocowaliśmy drążek, ale coś się z***ało i odpadał gdy tylko ktoś się podciągał. No to żeby sobie krzywdy nie zrobić zostawiliśmy go jak był. No i kiedyś kumpel przychodzi, postanowił się zawiesić na tym drążku, koleś 100kg wagi ponad. Jak *******nął, to drugiemu kumplowi koło łba jakich uchwyt przeleciał, ja dostałem drążkiem w udo, aż mnie wygięło, a tamten leży na podłodze, przez jakieś 2 miesiące nie przychodził, bo go żebra bolały . Beka niesamowita była po chwili milczenia .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Dobra, napisze też coś, bo tylko czytam i się śmieje. Nie miałem nigdy śmiesznych sytuacji, ale te mnie rozbawiły. Są pośrednio związane z siłownią, tematycznie - cyganeria.

1. Jade tramwajem na siłownie, nagle wchodzi rodzina cyganów (1- dzieciak, 2 - chłopów z 20 lat, 2 - laski z 19 lat) jadą jadą, nakuhwiają po tym swoim cygańskim dopóki jedna cyganka nie puściła ze swojej "Nokli" cygańskiej pieśni... muzyka gra na full z telefonu, a cała rodzina śpiewa po cygańsku, myślałem że pyerdolne, siedziałem obok nich, na szczęście dwa przystanki później wysiadałem.

2. Czekam na przystanku tramwajowym, obok mnie stoi trzech dwunastolatków z butelką pepsi. Na trawie za przystankiem siedzi stara cyganka z córką (ok 30 lat) i wnuczkiem/ką ( z 4 lata ). Podchodzą do tych dwunastolatków z kubkiem i mówią "Polej no pan, no polej, pić nam się chce nie piliśmy od dawna (czy coś takiego)" chłopaki polali Pepsi do kubka, baba wypiła wszystko sama , później przyjechał tramwaj, cyganie się cieszą i wchodzą do tramwaju, był spory tłok, więc dziecko weszło innymi drzwiami, "środkowymi", jego rodzinka wsiadała z tyłu, nagle rodzinka z tramwaju wybiega a czteroletnie dziecko pojechało

Hist 1 działa się ok miesiąc temu, natomiast nr 2 jakoś w marcu/kwietniu.

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 258 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1855
xD
Cygani to są.....
;D z tym dzieckiem dobre! ;D

Bike-Fast!
Parkour-Dynamic!
Gym-Power!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1782
1. Jakoś to była 1 gimnazjum. Zawsze po treningu jadłem niby "dużo", a to były rzeczy typu: baton + 5 złożonych kanapek na bułce.

2. Jakieś pół roku temu poszliśmy na lekcji Wf'u poszliśmy na koksownie. Każdy się rozgrzewał, inni już zaczęli ćwiczyć, nagle patrzę się w bok - a tam koleś, grubcio (120kg wagi) napieprza na leżąco bicepsa na maszynie, która jest przystosowana do ćwiczeń nóg (uginanie).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Ja tez napisze hehe - bo widze że sie dobrze bawicie.

Przychodzi jakis nowy chłopak na siłownie, kreci sie podchodzi do bieżni pyta sie mnie jak właczyc pokazuje mu, zaczyna trening biega na biezni z 5 minut, schodzi wskauje na modlitewnik na strone po 2,5 kilo i jedzie bez przerwy z 30-40 powtorzen, schodzi znowu na bieznie biega z 5 minut schodzi teraz hantelki 5 kilo i jedzie z młotkami powtorzen podobnie jak wczesniej, schodzi idzie na bieznie i znowu tylko teraz sztanga prosta bez obciazenia nie idzie naliczyc powtorzen, znowu wchodzi na bieznie schodzi hantla z podparciem ilosc powtorzen taka sama. Człowiek na forum sie nauczył pomagać wiec podchodze:
J:Przepraszam , mówie jak nie rozumiesz pewnych spraw to wytumacze
bo mówie że dziwny (delikatnie masz ten trening)
0:narazie sie rozgrzewam przed konkretnymi (czy cos w tym rodzaju)
J:mówie acha, ale mówie ze tak sie nie cwiczy i nic to ci nie da jak bedziesz cwiczyl tylko milionowymi seriami biceps.

(i tutaj mu tłumacze o co biega jak powinnnien wygladac jego plan)

0:Każdy cwiczy inaczej , ja cwicze tak, (zmieszał sie)

Widze że szkoda czasu bo tylko sie zdenerwuje, patrze a ten chodzi w kółko (mysle pewnie cos jeszzce wymysli w myslach juz usmiech)

A jak podbiega szybko pod brame powtorzenia do bólu i po wszystkim, poszedł do domu.
co najlepsze ile razy go widze tyle razy podobnie cwiczy.

I od tametj pory jezeli ktos sie mnie nie spyta to nie sugeruje nikomu nic na silowni. hehe

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
Quickley żeby białko pzed starszą chowac no wiesz :D

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 820
Wczoraj poszedłem z kumplem nad wodę.trochę się popluskałem i wyszedłem na słońce żeby trochę klate opalic.Za to mój kumpel siedział w cieniu.Ja do niego czemu nie wyjdziesz na słońce, opalisz się troche a on na to nie wyjde bo czytałem że jak się opalasz to wytapiasz mięśnie i przez godzinę możesz stracić nawet dwa centymetry w bicepsie.Rozwalił mnie na cały dzień

Nie liczy się to kim jesteś ani z kąd pochodzisz liczy się twoja siła i to jak ją wykorzystaż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
koksu1224 jaka klate Chciales opalac? 91cm obwodu

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 479 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3001
Kaczor

Niektóre matki myślą że to sterydy są

Mi sie przydarzyło pare śmiesznych sytuacji ale jedna z nich jest dosyć dobra

Raz kumpel podnosi rekord na płaskiej i go asekuruje , podczas podnoszenia sztanga zatrzymała mu sie w połowie i opadła , kiedy już podnosiłem zobaczyłem jego mine i sie roześmiałem podnosiłem z jego klaty około 2-3 minut ciężar . Potem trudno było zacząc trening taka beka z tego była

Siła jest bogiem , trening nałogiem, rzeźba zabawą , masa podstawą .


http://www.pajacyk.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tokaż vs Elko:)?????

Następny temat

Siłka im. Muhammada Ali'ego

WHEY premium