SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najzabawniejsze sytuacje z waszych siłowni

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 595842

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Nie mój tekst. Ale zabawny:

To był najcięższy i najbardziej bolesny trenign jaki w życiu przeżyłem. Trener przywiózł mi nowy kostium a, że dzisiaj ciągi to chciałem go wypróbować. Niestety sukin...nie chciał przejść nawet przez kolana:-/ W****iłem się i poprosiłem kumpla z 60, żeby się wbił w niego i trochę porozciągał. Ja w między czasie robiłem ciągi w starym kostiumie:

MC 20/12 70/8 120/5 150/3 180/2 KBS:200/1 K:210/3,3,2+7/8

między seriami próbowałem założyć kumplowi ten kostium. Porzucałem nim trochę, pozdzierałem paluchy i dlatego ostanie powtórzenie w serii nie poszło tak jak trzeba, ale zabrakło dosłownie 5cm do pełnego wyprostu tułowia. Najgorsze jest to, że nogawki u kumpla przeszły przez kolana, ale dalej nie chciały Trochę się "Zdenerwowałem" bo nie mam jak wymienić kostiumu na większy rozmiar, ale mówię sobie że impossible is nothing i walczę z nim. Milimetr po milimetrze. Kosiczny ból. Trener mi pomagał jak mógł, ale po 40minutach nadal brakowało 10-12cm na nogach. Zacząłem włazić na drabinki jedną nogą i "schodzić w dół", żeby chociaż troszkę rozciągnąć. 2-3 cm pomgoło, ale to nadal było za mało. W końcu trener sie wkur....wział jakiś metalowy kątownik, zaczepil o nogawkę i zaczął wciągać. Zrył mi udo równo, ale pomogło i prawie do końca wlazłem. Na koniec przewiesili szelki gryfem i powiesili mnie(dosłownie) na stojakach. Powysiałem tak z 3minuty i jakoś wlazłem. Na koniec zakładanie szelek, ale tu już w miare poszło. W każdym razie po dwóch 2 godzinach udało mi się wbić.......mam nadzieję, że następnym razem będzie leżej....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3505
Powiem tak chodze na silke ale mieszkam w angli no i moji znajomi pytaja "" ty co ci polacy jedza ze tak rosna "" a ja odpowiadam " no wiesz my polacy jemy czosnek przed i po treningiem"
i motyw przez tydzien tak ***alo na silowni czosnkiem wszyscy zaczeli czosenk jesc ahhaahah przejajca ....
po 2 tygodniach powiedzalem im prawde troszke sie w****ili bo okk 15 osub jadlo czosnek :D

hehe pozdroo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13449
cwicze w "domowych warunkach" . keidys po treningu leżałem sobie na ławeczce, a kumpel machał na bicka hantelkami. Kiedys wstawałem z ławeczki tak że łapałem się za podstawki na sztange, podciągałem się z leżenia i "wstawałem" do tyłu jakby robiąc salto podtrzymując się na tych stojakch. Wtedy jakso mnie naszło ze sobie też tak wstane. Podciągnełem się na stojakach i nagle poelciałem z całą ławeczką do tyłu dostając w twarz siedzniem (dolną część siedzenia mam nieprzymocowaną do ławeczki niestety, bo się oderwała) Koleś poweidziął mi tylko ze jak poleciałem otowrzyłem oczy zdązyłem zrboic tylko takie oczka javascript: test('');
. na koniec dostałem jeszcze z tyłu w głowe deskąktóra byłą oparta o sciane

Od tamtego czasu wstaje z ławeczki normalnie javascript: test('');


Zmieniony przez - andrew_90 w dniu 2008-03-20 17:43:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 953 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 74752
przeczytalem prawie cały temat ale teraz ja:
1.kiedys na moja silownie przychodzilo cwiczyc dwóch kolesi,no ise cwiczyli ale przerwy to mieli za***i***to wygladalo tak:seryjka jakiegos cwiczenia-papierosik-odpoczynek-nastepne cwiczenieczyli u nich przerwa trwala tak conajmniej 10 minutzwala wchu***znich
2.raz kumplowi zalozylem z 50 kg bo sam chcial i oczywiscie mówił ze machnie tym z 8 razy tak na rozgrzewke.Wyciagnolem mu sztange do góry i na jego znak puscilem i wtedy sztanga momentalnie spadla na jego klatez kumplem mielismy taka pompe zniego ze to jest masakra alemwkoncu mu to zdjelismy a on oczywiscie swoje gadal ze dzisiaj był zmeczony po pracy i dlatego tak wyszlo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6191
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ostatnio:

kolo mieszał gainera z browarem bo twierdzi, że jak jest alkohol to sie szybciej po organizmie rozchodzi

Zmieniony przez - Kalgan w dniu 2008-03-25 22:08:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sytuacja smieszna i tragiczna- razem z kumplem tylko we dwoje na silce kazdy robił klate na innych ławkach zaczelismy rowno przy 9 powturzeniu nie moglem podniesc i spadł mi ciezar na klate krzycze do kumpla , a kontem oka widze ze go tez przygniotło i tak lezymy hhehe i trzeba było toczyc sztange. kazdy zestresowany ale puzniej było w *** smiechu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 739
hehe kiedys kolezka wpadal na silke ze 2 razy w tyg zawsze tak nastukany ze ledwo widzal na oczy, pokrecil sie troche , ponarzekal ze nie ma sily zrobil ze 2 przerwy na szluga i ukretka do domu heheheh polewa zawsze dobra byla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3397
kiedyś na WF wyciskamy całą klasą 30kg na klate po 6(rozgrzewka)powtórzeń przyszła kolej na jednego kolege pytam czy on w życiu trenował kiedykolwiek na siłce on mówi że rok z ojcem chodził,kładzie sie i....nie mógł sztangi ze stojaków sam podnieść:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 803 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11735
We wtorek na siłowni było tłoczno i dobry kumpel przyprowadził swojego znajomego bo chciał spróbować jak to jest na siłce...
No i gdy już tak ćwiczyliśmy zawsze starał się nam dorównywać ciężarem ale i tak nie dawał rady No i w pewnym momencie podwinął rękawy i zaczyna ćwiczenia (uginanie sztangą łamaną na biceps) no i zrobił sobie 12 powtórzeń i zadowolony aż tutaj nagle tekst "Zauważyłem, że w lewej ręce mam więcej siły ale jest mniejsza" no to my w śmiech bo każdy początkujący tak ma No to mój kolega mówi... pewnie walisz lewą ręką i dlatego jest mocniejsza i mniejsza bo wyrzeźbiona, no i zauważyłeś też, że masz tą dłoń bardziej owłosioną [?]" No to ja sobie zaczynam serie patrze a jego nie ma... poszedł do ubikacji... Po przyjściu robi serie a po niej "no faktycznie więcej siły mam w tej słabszej ręce bo sobie zwaliłem"... No i nie podałem mu ręki jak się żegnaliśmy bo trochę mnie obrzydzenie wzięło No i dzisiaj w szkole mówi, że nareszcie mu się wyrównały cm w ręce i że ma tyle samo siły w obu rękach

Ciekawe czy przez te 2 dni ciągle walił, żeby mu się wyrównało

Zmieniony przez - patryk x2 w dniu 2008-04-17 16:22:15
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tokaż vs Elko:)?????

Następny temat

Siłka im. Muhammada Ali'ego

WHEY premium