SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najzabawniejsze sytuacje z waszych siłowni

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 595949

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 518 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6823
Ehhh no bo wszyscy początkujący teraz latają pierw po odżywki a póżniej o treningu myślą;/ Kumpel do mnie bo sprzedawałem mu białko i sie pyta ile to jadłem ja mówie że jakieś 2 tyg a on noo a po tygodniu ile ci w łapie przybyło? .... ehhh popatrzyłem i poszłem.. heh

A co do sytuacji to nie wiem czy to normalne bo przesiadłem sie niedawno na publiczną siłke i mamy szatnie i prysznice no i pewnego razu przychodze do szatni wychodzi koleś koło 30 lat spod prysznica i idzie do szatni na golasa i ze stojącą pałką przegląda sie w lusterku jakby nigdy nic. Hahahaha

Ja rozumiem że każdy chłopak ma to samo.. i z jednej strony nie ma sie czego wstydzić ale z drugiej strony mógł by sie ubrać pod prysznicem... przynajmniej gacie..

Bo bez młota to k.... nie robota!! :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1072
Matias700, a chociaż miał się czym pochwalić XD ?
Możliwe, że była to również delikatna "sugestia" ze strony owego jegomościa...A co sugerował? Zapewne proteinowy deser lodowy :D.
A nazwa tej siłowni to nie przypadkiem "Błękitna Ostryga"?

Sorry za trzodę, ale nie mogłem się powstrzymać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 518 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6823
Hahaha no jak na swój wiek to średniej chyba nie zaniżał :P
Hahahhaa pewnie czekał aż sie schyle po mydło Hahahaha a sie wycwaniłem bo mam w płynie :)

Bo bez młota to k.... nie robota!! :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 828 Wiek 4 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15599
ja miałem miesiąc temu 2 seria na skośnej 50 kilo kumpel mnie rozśmieszyl prędzej ale twardo cisłem i niestety siły opadly chciałem odłożyć sztange na haki to zamiast na haki odłożyłem na zęby xD kumpel beke na maksa pomógł mi to zdjąć i do końca treningu czułem jakbym miał 50 kg na zębach xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1072
przemas931, jakim cudem masz jeszcze "jedynki" na swoim miejscu (o ile masz XD )...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 828 Wiek 4 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15599
mam ale to chyba cud xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 518 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6823
"Ćwiczymy całe ciało" zęby też :) a 50kg w zęby to niezły wyczyn haha

Bo bez młota to k.... nie robota!! :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89
a mi raz spadł na głowę 11kg krążek .Osunął się z zacisków jednej z chantli które wyciskałem na klatkę na poziomej ławce.Łuk brwiowy miałem rozcięty,krew spływała mi z głowy.To był hardcorowy trening jakieś 6 lat temu.Nigdy tego nie zapomne

,,życie to ciągła walka z samym sobą...,,

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 443
Gościu z klasy zachwyca się, że dłuższy czas (jakiś miesiąc) po cyklu dalej trzymam wymiary. Liże mi dupsko już ze 20 min i w końcu pyta co brałem. Mówię mu, że mono, a gościu "eee sama woda! zobaczysz po tygodniu Ci zejdzie" xD

Ten sam gościu do mnie "na sam początek wali się stacki, bo nic innego nie wchodzi." xD

Albo jeszcze to... Gościu, żeby nie mieć spadków, (a faktycznie wielkie bydle z niego ~55 w łapce w maturalnej klasie) stwierdził, że będzie się starał jak najrzadziej oddawać kał i sikać, bo wtedy więcej mu masy zostanie :D

Zmieniony przez - cysio54 w dniu 2010-02-22 19:03:20
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tokaż vs Elko:)?????

Następny temat

Siłka im. Muhammada Ali'ego

WHEY premium