SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najzabawniejsze sytuacje z waszych siłowni

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 595935

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3673
ja wczoraj miałem z.a.j.e.b.i.s.t.ą sytuację na siłowni.
mam domową siłownie w garażu. garaż oświetlony jest lampą na świetlówki.
no i po treningu kumpel zaczął nawalać w worek(mojej roboty, jest za lekki).
za***ał z półobrotu, worek poleciał do góry rozwalił świetlówkę. kupa huku, kumple w strachu ale nic. wchodzę na krzesło, bo aż lampa spadła z jednego uchwytu, wieszam ją, poprawiam drugą świetlówkę, a ta też spadła i się rozsypała.
i teraz, dopóki się nie kupi świetlówek, będę ćwiczył przy świeczkach...c(:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40
Ja ostatnio, z tydzien temu, mialem akcje dobra
u nas w miescie jest taki koles, mowimy na niego Ken
taki latynos jakby, wlosy po szyje zaciagniete do tylu, z twarzy dziwny, sily ma w *** ale lapy ma male strasznie
chlop jets taki poje.... ze np idzie w strone biedronki, kazdy juz wie ze do niej wejdzie po koncentrat pomidorowy cala reklamowke albo pomarancze i cytryny, no i wchodzi po schodkach juz jest przed wejsciem, drzwi sie rozsuwaja, a on sie cofa i podchodzi do barierki, patrzy na prawo lewo prawo, i wchodzi spowrotem;d;d;d
a na silce ostatnio, on bez karnetu chodzi i wchodzi odrauz na silke, nie do szatni, i zdejmuje kurtke i cwiczy bez rozgrzewki
ostatnio wchodzi ubrany jak do kosciola i stoi oparty o maszyne, chodzi po silowni co chwile i nic nie robi, no to kumpel podchodzi i sie pyta: cwiczy pan dzisiaj?
a koles: Niee, dzisiaj sobie wolne zrobilem!
hahahahahaha jak zialem, stalem obok niego i zialem, stal tam 2 godziny chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
Ostatnio na siłce w szkole mieliśmy zaliczenie z podnoszenia na klatę, było tak chyba 45kg nr pierwszy w dzienniku siada na ławce i wyciska 3 raz już ledwo ledwo aż w połowie podnoszenia opluł asekurującego xD ( Prosto w oczy mu napluł )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1062 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9919
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 140 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1480
ja nigdy nie zapomne, jak kiedyś z kumplem chodziłem na siłke (sam jestem dosyć dużych rozmiarów, ale mój koleś to chucherko z 65kg) no i siedzimy w 2 na siłowni, ni z tego ni z owego wchodzi dosyć potężny koleś, zajmuje ławeczke, zakłada ciężar - szybko obliczyłem sobie, że zamego obciążenia było 320kg :D !!! no i rozglada się szukając kogoś kto muu pomoże. Jako, że nie uśmiechało mi się męczyć z nim, to szybko zacząłem jakieś pierwsze lepsze ćwiczenie :) ale mój kumpel nie zajarzył no to koksik do niego: pomożesz mi? Nigdy nie zapomne wyrazy twarzy mojego kolegi gdy zobaczył ten ciężar (sztanga olimpijska uginała się), wystraszony nie wiedział co powiedziec, jedyne co mu przyszło do głowy to: ja chyba nie dam rady. Gościu na to:spoko spoko. No i tym sposobem wycisnęli razem 6 razy :D

Kolejna: siedzimy sobie na siłcy, wchodzi koleś i zaczyna z nami gadać o odżywkach itp, w pewnym momencie coś go naszło: a ktoś z was jadł tran?
no to koleś mówi: no ja
a on na to: no i jak? przybrałeś po tym coś masy?

No nie mogliśmy się pozbierać po tym chyba z pół godziny, koleś zniszczył nam cały dzień treningowy :D

Jeszcze jedna: to z opowieści kumpla (mieszka na wsi), sceneria to wiejska siłownia, 2 kolesi gada: a co to znaczy kreatywny? zastanawiają się i zastanawiają, po czasie jeden z nich: to pewnie ktoś kto jest na cyklu kreatynowym :)

choć nie moge zapomnieć o kolesiu, który mówił "jabełczan kreatyny" ale jest zbyt wielki, żeby ktoś mu zwrócił uwage

Zmieniony przez - karnol w dniu 2009-04-26 22:21:29
1

http://karnol.deviantart.com - moja galeria :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2062
Kreatywny haha no nie mogę

Jutro napisze swoja bo tez jest dobra, teraz jestem już zmęczony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 633
to u mnie była tak wyćiskam se na ławeczce 40 kg nie podchodzi dwóch manych jeden wtgląda jakby był szefem drugiego bo się nim rządził ja se pakuje noi poszedłem się podciągać wreście ten ''szef'' zaczoł pakować i tak do drugiego: ty nałóż mi 35kg (powiedział bardzo cicho ale mam dobry słuch) i pakuje inie moze juz zmęzony taki a pakował krótko schodzi z ławeczki i tak o kurde te sto kilo to ciężkie (mówi głośno) ja w brecht dobra skończyłem się podciągać i tak oni se zaczeli pakować ja podchodze do tej setki zaczełem to wyciskać bo tam naprawdę było 35kg i tak pakuje a oni się patrzą xD i ja tak mówię no ciężka ta setka panowie!! i poszedłem z siłowni a oni taki wzrok... i miałem z manego taka polewe bo zachowywał się jak ''koks'' a taka **** to była że ja nie moge 30 kg nazwać 100 kiloma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1603 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24079
Ja 2 dni temu sam byłem na siłce w klubie i robiłem klate i plecy. No to robie wyciskanie leżąc, potem wyciskanie na skosie i w trzeciej przedostatniej serii gdy miałem 60 albo 65 kilo to za ósmym ostatnim już raezm nie mogłem już wycisnąć, ale że nie chciało mi się sztangi po klacie kulać to próbowałem mostkować miałem już ją nad glową i ręce mi puściły. Sztange puściłem prosto na jedynki, ale miałem szczęście i zacisnołem szczęke, dolne zęby jakby przyblokowały górne i naszczęście nic mi nie wypadło tylko warga lekko rozcięta. Kumpel jak to mu opowiedziałem to powiedział ,,nie ma to jak wrzucić coś na ząb"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14530
Hahaa ,,nie ma to jak wrzucić coś na ząb".

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2878
3 sogi poszly xD
ja pamietam jak kolega opowiadał:"No ostatnio nogi robiłem, tak sie spompowałem, że mi sznurówki w butach poszły" xD umarłem xD
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tokaż vs Elko:)?????

Następny temat

Siłka im. Muhammada Ali'ego

WHEY premium