SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najzabawniejsze sytuacje z waszych siłowni

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 597155

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8441 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59133
Sog za Piotrka

Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni.
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1858
Dobry numer mi sie przypomnial. Kumpel wchodzi do prosiaczka kupuje jakies zarcie i sie pyta ekspedientki "MA PANI ANAPOLON?" a ona "NIE NIE MAMY ANAPOLONU" Myslalem ze miedzy poleczkami udusze sie ze smiechu. Na 100% mieli tylko dla kogos innego!

Im kobieta ma mniejszy biust tym ma większy rozum.
Nie wierze w coś, co krwawi tydzień i nie zdycha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51769 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349984
ja pamietam swój pierwszy trening na silowni:
wpadlismy w 8 chyba, zarzucilismy 40kg na sztange, wszyscy zajarani jakich to my ciezarów nie dzwigamy, po chwili wpada koles(z tych 2 na 2) patrzy na nas i mówi: "weźcie idźcie do domu, tu parodii nie odp*****lajcie"

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2110
Byliśmy we dwóch na siłce. Kumpel ćwiczył "pierwszy raz na siłowni" swój biceps. Wziął hantle 8kg na jedną rękę i podszedł do modlitewnika. Oparł rękę o modlitewnik, pochylił głowe letko do przodu i jak se nie pizgnie w czache tym hantlem przy pierwszym ruchu. Myślałem, że padne ze śmiechu z tej sytuacji

Ćwiczyłem klatke hantlami na ławeczce płaskiej i w ostatniej serii, prawie w ostatnim powtórzeniu wysisnąłem do góry a tu jedna ręka odmówiła mi posłuszeństwa, i czuje jak trace siłe w tej ręce. W ułamku sekundy tylko zdązyłem przekręcić głowe w bok unikając tym samym uderzenia hantlem 20 kilogramowym w głowe

To były początki. Ćwiczyłem biceps na przemian hantlami stojąc i nie sprawdzilem zacisków. Po chwili słysze jak coś się z suwa i huk. Na moje szczęście cięzarki z hantla spadły tuż obok nogi. Teraz za każdym razem sprawdzam zaciski

Bądzcie wytrwali w tym co robicie, szczególnie w treningu siłowym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hyh przeczytalem cale 35 stron i musze powiedziec : malo , umieralem ze smiechu niejednokrotnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11017
zaje***ty post. Może teraz troche ja:
Ostatnio na osiedlową siłke zaczeła uczęszczać para pedałów Pewnego dnia ma salce ludziska sobie ćwiczą no i pedałki też. Nagle wpada na sale trener muay thai(nie wiedzial że homoseksualni są na siłce) i sie pyta:" Którzy to te pedały??!!!" Goście sie zmieszali i jakoś ich już nie widać
2. Gościu(warhlaczek z 50kg) ćwiczy biceps na modlitewniku(ciężar 19kg) i jakoś tak dziwacznie robił, że go przeważyło i sie zj**al z modlitewnikiem na podłoge
3.Gościu chcial schudnąc toteż w tym celu zakupił winstrol od dilera z siłki. Po cyklu przytył 9kg fatu

Zmieniony przez - Gajusz_100 w dniu 2006-02-09 19:37:00

"Go hard....or go home"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1858
W zwiazku ze sie zblizaja walentynki:
Wczorajsza rozmowa z silki
Juma gada z Testerem
Juma: Jak tam Sabina?
Tester: Dobrze.
Juma: Co robisz w walentynki?
Tester: Biceps i klate.
(Tester cwiczy tylko biceps i klate)

Im kobieta ma mniejszy biust tym ma większy rozum.
Nie wierze w coś, co krwawi tydzień i nie zdycha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 755 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10785
buahahaahah co robisz w walentynki biceps i klate buahahahah%-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 447 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6846


sory bo to nie post od tego ale mam pytanie i chciałbym zeby ktoś mi pomógł w jakim sklepie lub gdzie zxnajde profile i różne rórki poprostu gdzie dostane materiały nowe do zrobienia ławki itp. poprostu chce sobie troche rzeczy pospawac ale chyba na zlomie zqduzo nieznajde ;p i prosze jeszcze jak zabrac sie do ławki skośnej bo to podobno bardzo lawtwe ale ja niewiem jak sie do tego zabarac znaczy od czego zaczac i prosze o pomoc :) i z gory dziekuje/....

Oni Mają Hajs - My Wspólne Marzenia...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Takich tematow o laweczkach itp jest od sk...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tokaż vs Elko:)?????

Następny temat

Siłka im. Muhammada Ali'ego

WHEY premium