SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najzabawniejsze sytuacje z waszych siłowni

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 595790

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 2369 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36097
Troche z innej beczki ;) znajomy kolega uzywa szejków proteinowych do rozbudowy masy zreszta jak wszyscy :P czesto zmienia firmy i smaki zeby mu sie nie znudziło ;) pewnego razu opowiada o dobrym białku znanej "drogiej firmy" które uzywa i opowiada ze to gó##wno wogule sie nie rozpuszcza , jak ludzie to pija przeciez to grudy pływaja po wierzchu , pyta nas a my z kumplem ze u nas wszystko ok bez problemów zadnych ;) moze pokaz jak to robisz -- koles wsypuje białko zamyka miesza pije -- pierwsze co zrobił kumpel to wy&&&&ebał sie na ziemie ze smiechu i mówi jak mieszasz to wypadałoby zebys robił wiecej jak 5 ruchów a tak wogule to zakładaj sitko jak cos kolega lezy i kwiczy ja zachowuje powage ostatkiem sił --kumpel z podłogi ryczac ze smiechu mówi --ost pytanie ile tego wypiłes w ten sposób ? koles odp ze 2 kg w tym momencie i ja nie wytrzymałem i brecha na cały klub

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1928
Tytułem wstepu:
U mnie na siłowni jest starszy trener, ciężko się z nim rozmawia, jest małomówny i troszkę gburowaty, jednak jeśli troche się go pozna to jest w porządku i służy pomocą.
Dziś na siłke wchodzi zielony (70kg), który nie ma pojęcia ani o trenigu (ćwiczy gdzie popadnie) ani o diecie(niby wie ze bija dzwony ale nie wie w ktorym kosciele)i MEGA zadowolony z siebie z wieeeelkim uśmiechem na japie mówi:
Trenerze, ćwicze dopiero 3 tygodnie, a już jestem kilogram mięśnia do przodu; po czym trener spokojnym głosem odpowiada:
właśnie widzę, że już w drzwiach się nie mieścisz :D:D:D padłem :D

dziadek - samo - zło

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 32
Ostatnio siedziałem na siłce i patrzę :D a taki młodzian robi wyciskanie zza karku na suwnicy i z jednej strony ma założone 10kg a z drugiej 5kg :D pytam czy z tym obciążeniem wszystko w porządku , a on , cyt."No , no , no prawą rękę mam silniejszą" hahahaha :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 726
kiedys na silce pytam sie kumpla co bedzie teraz robił za cwiczenie na nogi odpowiedział ze TELEMARKI ( oczywiscie wykroki ) do dzis z tego sie smieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1522 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11164
Kopiemy sobie w gardę tak dla odmiany. 15 kopnięć lewą nogą a potem prawą chyba trzecią serię robiłem i zapomniałem, że na podłodze leży hantel. Nie wiem jak to zrobiłem ale chcąc kopnąć kumpla na wys. barku zachaczyłem palcami o ten hantel (palce 4 tyg temu lekko połamane). Oczywiście ja zaraz łapię się za sine paluchy a kumpel nie wie o co chodzi. Potem siada na ziemii i robi to co ja - masuje sobie palce.
ja- dlaczego to robisz?
on- no to co ty, rozciągam paluchy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
ja ostatnio sie kłóciłem z najwiekszym koxem na siłowni ze za budowe mięśnia odpowiada białko a on mówił ze węglowodany, bo jak dużo węgli jadł to był najwiekszy

ps. 12 lat treningu 50 w łapiexD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
U nas na siłkę ostatnio chodzi taki bandzior , wyszedł z pudła, dobra masa i siła. Chodzi tam z dwoma typami, jeden chodził już wcześniej, a drugi początkujący. Robili akurat nogi, po przysiadach poszli robić hack przysiady i wypychanie nóg na suwnicy. Mieli po 200kg tam i typowi (temu bandziorowi) było mało, a miejsca na suwnicy już nie było . Pyta się tego swojego początkującego kumpla:
"ile ważysz?"
"no koło 100"
"to właź na górę"
" no ciekawe ****a jak ja tam wejdę "

5min minęło zanim się ulokował tam na górze, porobił parę ruchów i mówi, że mało i niech wejdzie ten co już ćwiczył wcześniej, waga ok. 120, zrobił 4 razy z nim. I padło hasło do tego koksa, żeby we 2 wbili, każdy tam lał ze śmiechu, bo myślał, że żartuje, a on mówił serio i musieli we 2 włazić na suwnicę . Kumpel nagrywał filmik, łachowo to wyglądało, aż nie mogłem ćwiczyć, ciągle cieszyłem japę. Może jak to opisuję to tak fajnie nie wygląda, ale w rl w chvj lepiej .


Na takiej suwnicy to robili
http://www.kulturystyka.pl/atlas/nogi.asp#7

gif 7a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 177 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4506
Raz poszedł ze mną kolega, który jest wzrostu 1,60m, a ja 1,93m akurat w ten dzień robiłem nogi i barki. Robimy nogi, przyszła kolej na suwnicę. Siadam, pokazuje co i jak, po czym "odkładam" na najwyższy szczebel (jak to zawsze robię) i zaciągam wajchę. Siada kumpel, usadawia się wygodnie, po czym okazuje się, ze nogami do platformy nie sięga Beke miłem dobrą, musiałem mu sam zniżać. Potem miałem kłopoty żeby tam usiąść z nogami na platformie po seriach kolegi :D

Zmieniony przez - Zuxon w dniu 2011-02-27 16:23:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1522 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11164
A ja dziś jadę autobusem i pech trafił, że złapała mnie kontrola. Faceci niekumaci - mówię im, że nie mam karty miejskiej bo zostawiłem wszystkie dokumenty. Oni mi nie wierzyli i wezwali policję by potwierdzić moje dane.
Ja-j
Policja- p

j- dzień dobry
p- dobry, dowód proszę
j- nie mam dokumentów, kontrolerzy po to panów wezwali
p- w takim razie musimy pana przeszukać.
j- dobra.. (podaję im torbę)
p- (przeszukuje torbę)
p- oooo co my tu mamy!! ( 10 białych tablet BCAA + w pip żółtych piguł AMINO 4500)
j- To aminokwasy
p- (otwiera mniejszą kieszeń a w niej 4 torebki(tzw. dilerki) z białym proszkiem) - a to co?
j- izotonik w proszku
p- proszę wsiąść do radiowozu. (dalej sprawdza plecak i teraz najlepsze znalezisko... paczka(przeź. folia)z białym proszkiem obwiązana taśmą.
p- Serek mamy dilera.
j- panowie to mono treca, żaden ze mnie diler!!
p- Udowodni to pan na komendzie.
j- a nie możemy podjechać do jakiegoś sklepu i sprzedawca oceni?
p- (po długim biadoleniu) A gdzie jest?
j- 200m stąd (i tak się skończyła akcja, sprzedawca potwierdził, że to legalny towar a ja cóż.. lekko się spóźniłem na wykłady ale do teraz mam brechę z całego zamieszania)

PAMIĘTAJCIE DRODZY PAKERZY
- ODŻYWKI TRZYMAJCIE W ORYGINALNYCH OPAKOWANIACH BO NA "DOŁKU" MOŻECIE SPĘDZIĆ NOCKĘ:)

akcja działa się dziś ok. 12.14:) w bydgoszczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
Pewnego dnia z kumplem zastanawialiśmy sie nad fenomenem odżywki magnum 4000 treca.
13% białka, mono i mct... myślimy tak: kupie 4,5kg serwatki, do tego wsypie 300g mono, bede pił z mlekiem, wyjdzie to samo tylko taniej. Tak zrobiłem. wypiłem porcje przed treningiem...

tak długiej przerwy miedzy płaską a skosem nigdy nie miałem moje jelita to chyba w spuły z bólu sie powiazały. NIe życze tego nikomu xD
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tokaż vs Elko:)?????

Następny temat

Siłka im. Muhammada Ali'ego

WHEY premium