SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najzabawniejsze sytuacje z waszych siłowni

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 596817

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7119
Tak normalnie to byś sie nie skapł że złamany miimalnie jest teraz przekszywiony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 106 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2057
Wiele lat temu mielismy taka swoja malutka silownie (2 lawki, wyciag, 4 hantelki) i zdarzaly sie tam rozne ciekawe rzeczy, miedzy innymi dlatego, ze czesciej tam pilismy tanie wina, albo chedozylismy laski niz cwiczylismy
Ale najciekawsza chyba historia byla podczas treningu: kumpel robil klatke jakims sporym juz ciezarem i przy ktoryms z kolei powtorzeniu nie dal rady, wiec trzymajac gryf na klacie wola: pomozcie. No to najblizej stojacy podszedl... wyjal ku.tasa i 'wybatorzyl' go ku.tasem po twarzy po czym ze smiechem uciekl z silowni (potem dlugo sie nie pokazywal) - temu na lawce oczywiscie nie bylo zbyt do smiechu

Zmieniony przez - Crushf*** w dniu 2005-06-23 01:36:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 362 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38430
ja pamietam jak jakis koles przyszedł na siłke. miał chyba z 18 lat i robił serie 30kg nagle zadzwoniła mu komurka. tak sie zestresował że nie miał siły podniesc już sztangi na stojaki w końcu gdy w komie był już chyba 6 dzwonek to sie rozpłakał na cała siłke i krzyzczał "weźcie sztange bo mama do mnie dzwoni" - dotąd jak sobie to pryzpomne to zlewam
albo jakiś koles nałożył sobie 50kg jakiś knypek. obserwowalismy go od początku. podniósł to chyba z 5 razy i za 6 zamiast odstawić sztange na stojaki to rzucił nią do przodu i omal nie zabił jakiegoś kolesia któremu sztanga przeleciała koło głowy i niedośc tego to w tym samym czasie piernął potem wstał i stwierdził że nie ma co robić i poszedł
jeszcze było takie cos na siłke weszło dwóch kolesi obejrzeli sprzęt i spytali czym tu sie ćwiczy
albo to. zlewałem z tego cały czas(i nadal zlewam) jakas laska z kolesiem weszli na siłke przebrali sie i pierwsze co to weszli do kibla. siedzieli tam juz z pół godziny a zaraz mieli zamykac siłownie. właściciel(paker - agresor) podszedł do drzwi i zupełnie przez przypadek j***nął w nie i zamek sie otworzył a w środku babka stawiała laske temu kolesiowi co wczesniej weszli. myslałem ze padne ze smiechu. wlasciciel sie zaczerwieniłi poszedł. a temta parka sie zmyła i niekoniecznie sie spieszyli
...
Napisał(a)
Usunięty przez Fuckmaster za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 441

lapa 34 klata 101 lydka 43 waga okolo 74 wz 170 bez treningu:]]]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1669 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10728
nie mozna wklejac linkow do innych stron z forum!!


BAN !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
jakbyśjeszcze mógł banować ostzreżenie co najwyżej i usunięcie wypowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1669 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10728
no ja przeciez wiem ze nie moge

ale nalezy sie nie mow ze nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
tylko ostrzeżenie i przypomnienie regulaminu , jeśli będzie sie powtarzać banicja proste nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 441
:]

lapa 34 klata 101 lydka 43 waga okolo 74 wz 170 bez treningu:]]]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
oczywiscie to musi wyjśc od moderatora




żeby nie było ja ci podpowiem przeczytaj regulamin
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tokaż vs Elko:)?????

Następny temat

Siłka im. Muhammada Ali'ego

WHEY premium