SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najzabawniejsze sytuacje z waszych siłowni

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 595838

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 349 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4160
witam !
dzisiaj na silce koles sie mnie pyta...: czy jak na przyklad jak cwicze biceps i po kazdej serii mocno w niego czyms je.ne to bardziej go to stymuluje do wzrostu?? I dalej mowi tak : bo kiedys poszlismy z kumplem na silke i bilismy sie kijkiem po bicach i puchly wiec bardziej rosna...
o mac myslalem ze padne...
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 349 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4160
jeszcze jedno ten sam koles kiedys stanal i zaczal robic bicka hantelkami z tym ze...lapami do tylu machal jakby jezdzil na nartach lub maszerowal...pytam sie co ty robisz??? a on : bicka i tricka rownoczesnie!!

Nastepny "amator" solki pyta sie drugiego jakie to zna dobre cwiczenie na klate... a ten mu mowi ze rozpietki i pokazuje jak to sie robi tylko ze stojac....na drugi dzien pytajacy wpada na silke i zaczyna machac hantlami na stojaco i mowi ze robi rozpietki na klate...

Mialem tez kolege na roku ktory mowi ze plecow nie cwiczy bo nie trzeba gdyz za***iscie rosna przy wyciskaniu na klate...

Same dzbany heheh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 734 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25376
Może nie będzie to śmieszne,ale mnie śmieszyło.
Kiedyś(nawet jeszcze nie dawno) ćwiczyłem u kumpla w piwnicy,tyle,że na ogół sam.Ale pewnego dnia u niego w bloku ksiądz chodził po kolędzie,ja jak zwykle wpadam na trening a tu tłum ludzi,chyba z 5 czy 6 pakerów,bo wszyscy w sumie ćwiczyli.Najlepsze,że mimo wszystko tylko ja ćwiczyłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
czyli chłopaki wymiękli księdza ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Hah;) Jestem na siłce umnie w szkole koles przedemna jedzie serie 50kg;) ja wg. treningu ponim nalozylem sobie 55kg jade serie podnioslem 6x(niema sie czym chwalicxD) koles dla popisowyxD zaklada pomnie 70kg bez ase****acji bez nikogo:D ja sie odwrocilem cwicze na wyciagu a za chwile hukxD sztanga mu sie wje**** w klatexD<lol> wszyscy w smiech a co najlepsze ja mam starz okolo pol rokuxD on z tego co sie chwalil cwiczy z 2 lata efektow niewidacxD i jeszcze chcial sie popisac przed mlodszymxD:D a sobie chlopak krzywde zrobil:DxD Juz sie niepokazuje:D

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 734 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25376
DUDA_ takiego tłumu tam nigdy nie widziałem.Pół godziny później znów byłem sam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2140
a to moje

przyszedłem z kolesiem (mroczkiem) na siłownie do ufa.
no i tam byli jego koledzy no i mówię wyciskacie ?
oni
-no można .

ja dumny 100 jest
ufo 72 jest
tasior 45 jest
i mroczek geniusz chciał wyciskać no to mu nakładamy mu około 65 męczy sie męczy i nie wziął no my sie zbieramy
a ty wpada damianek (patrze na niego myślałem ze 65 weźmie)
wyciskasz ?
- on nie nie
no to ja do niego
dawaj co sie boisz masz nas nic ci nie bedzie,
ja z ufem stoję to jak coś to ci pomożemy.

no to on podnosi ze stojaków
opuszcza około 10 cm spokojne
nagle jak by tam była tona
spada na niego sztanga(zapadła cisza )

ja szybka akcja ciężar podnoszę z niego ja w szoku
on sie z bólu zwija tak ze 5 min cisza
a później nie mogłem przestać sie śmiać


może kolorowo nie opisałem ale jak ktoś by to widział to by ze śmiechu nie wytrzymał .

forum ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 250 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3301
boze ile mi hantle na glowe spadly przy robieniu barków nie nalicze a w ogole to dzieki tym mula co mnie mieli zekomo stac i asekurowac to on mnie lapie za przedramie jak hantle mam juz na glowie :///

albo francuz robie to cwiczenie juz 4 seria 40 kg koles stoi za mna i sie zapatrzyl w lustro na jakich gosci co obok cwiczyli ja opuszczam i ***bb mi na lebb a ten do mnie z txt.''myslalem ze dasz rade''

albo jak kaptury cwiczylem wzielem hantle 25 kg i robie te wznosy koles stoi przedemna i po chwili mowi ale tam chlopaki cisna klate ja sie patrze w lustro bo akurat odbijalo widok w ich kierunku i co widze gryf 20kg po bokach 2,5 kg on nie moze pocisnac 25kg sumujac a jego kolega za nim probuje go asekurowac :PPP a co bedzie zaraz jak to zobaczylem to mi kur*** hantla wyleciala z reki i kolesiowi na noge prosto spadla normalnie cala silownie z zacisnietymi zebami przelecial... haha

albo jeden many ja nie wiem jak on klate cwiczyl na plaskiej ze jak sztange opuszczal to przed sama twarza az pod koniec jak mu w zeby ***llloo te 40 kg co tam mial...myslalem ze walne a ludzie obok tez :P sie patrza i smieja )

MOC a najlepiej jak koksy przychodza to zawsze jest smiesznie oni tam lataja jak strusie po tej silowni dra papy przy wyciskaniu ale zeby to tak jakos normalnie krzyknac sobie zeby pocisnac to oni normalnie na cala silownie i jeszcze poza nia dziewczyn z sali obok z fittnesu nie slychac a sa glosno jak taki pape wydziera albo przy przysiadach jak robil a duzo tak nie mial ponad 100kg nie wiem co to bylo polprzysiad chyba a ja akurat robilem brzuch jak sie wydarl obok mnie normalnie myslalem ze mi bebenki w uszach pekna kurde wstalem i wyszedlem na chwile z pomieszczenia bo bym tam szoku doznal...

albo jeden biega na biezni i przyspiesza i wciska ten przycisk a drugi stoi 10 m od niego i krzyczy "co ty kur*** dzwonisz gdzies" podszedl wzial mu na maxa za***al ta predkosc ten zlecial z tej bieznia ale sie nie wywrocil na szczescie chlopaczyna zlapal rownowage ) ... hehehe

albo biceps to jest kurde technika zaawansowanego kulturysty machanie hantlami jak widlami z gnojem i odbijanie ich od ud zeby do gory zgiac przedramie myslalem ze walne jak to widzialem podchodze i mowie co ty robisz no odbijam od ud bo mi latwiej jest wtedy... zaje***** to wygladalo

linka od wyciagu kilka razy mi pape optarla jak tricepsa robilem ) hehe

dobra jeszcze moglbym pisac ale mi sie nie chce )))) bo akcji bylo duzo przez te 15 miesiecy no prawie 16 xDDD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 49349
koksy są najsmieszniejsze pamiętam jak qumpel był na siłce i opowiada że jakiś wielki koks wyciska 100 kg na serie i drze jape jakby nie wiem ile tam było wstał zadowolony z siebie i do mojego kumpla też byś tyle chciał a on mój kumpel na serie ciśnie 140 a waży połowe ciebie( mówił o mnie ) powiedział to w obecności wielu ludzi i oni oczywiśce ciche hihi i mówił że koksowi japa opadła i jak robił dalej serie to już cichutko bez niepotrzebnych odgłosów

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Miedzik sog. Ale też uważaj, żeby się te sytuacje nie skończyły czymś poważnym.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tokaż vs Elko:)?????

Następny temat

Siłka im. Muhammada Ali'ego

WHEY premium